• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
فرماندار قصرشیرین:

مشارکت در انتخابات باعث تقویت نظام اسلامی می‌شود

  • کد خبر : 16369
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
مشارکت در انتخابات باعث تقویت نظام اسلامی می‌شود
قصرشیرین - فرماندار قصرشیرین گفت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات باعث پیشرفت و تقویت بیش از پیش نظام اسلامی است از این رو همه وظیفه داریم برای حضور در این رویداد سیاسی بزرگ فعالانه شرکت کنیم.

به گزارش پاتاق نیوز، مرادعلی تاتار با اشاره به انتخابات پیش رو، افزود: باتوجه به تحریم ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و همچنین بحران های مختلف، دشمنان سعی دارند میزان مشارکت مردم در انتخابات را کم رنگ و مردم را برای حضور در این عرصه دلسرد کنند.

وی اظهار داشت: ملت ایران مردمی بزرگوار و بی نظیرند که در هر مقطعی از رویدادهای مختلف نظام اسلامی صحنه هایی را خلق کرده اند که چشمگیر بوده است.

فرماندار قصرشیرین گفت: مردم ما نظام و انقلاب و رهبرشان را دوست دارند و با توجه به دلبستگی و پایبندی به آرمان های والای نظام حتما در عرصه انتخابات بار دیگر حماسه ای بزرگ خلق می کنند.

تاتار ادامه داد: ما هم به عنوان مجریان انتخابات ضمن فراهم کردن مقدمات برگزاری انتخاباتی سالم، در نشست هایی با اصحاب رسانه، متخصصان، متنفذان و بزرگان ایل و طوایف راهکارهای مشارکت حداکثری مردم را بررسی و زمینه را برای شرکت مردم در این عرصه آماده خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: مردم به طور یقین این بار هم با حضور فعالانه خود در انتخابات یک تودهنی بزرگی به تمامی بدخواهان نظام، انقلاب و رهبری خواهند زد و ثابت می کنند هیچ گاه دست از آرمان های این نظام الهی نخواهند کشید.

وی گفت: ستاد انتخابات شهرستان قصرشیرین آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور و مشارکت حداکثری مردم را دارد و  ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها ۲۰ اسفند ماه امسال و  شوراهای اسلامی روستاها ۱۶ فروردین سال آینده آغاز می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16369
  • 83 بازدید