• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021
معاون استاندار کرمانشاه:

مشارکت گسترده در انتخابات باعث ساختن کشوری قدرتمند می‌شود

  • کد خبر : 17587
  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
مشارکت گسترده در انتخابات باعث ساختن کشوری قدرتمند می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، گفت: مشارکت گسترده و حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد یکی از موضوعاتی است که باعث داشتن جامعه‌ای بهتر و کشوری قدرتمندتر در آینده می‌شود.

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خوش‌اقبال روز سه‌شنبه در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی‌نویسان استان کرمانشاه در استانداری اظهار داشت: دشمنان از مدت ها پیش تلاش خود را برای عدم حضور مردم در عرصه انتخابات آغاز کرده اند.

وی افزود: آن ها قصد دارند با تزریق بی تفاوتی در جامعه و میان مردم وانمود کنند که حضور یا عدم حضور آنها در این رویداد تاثیری در سرنوشت و آینده اشان ندارد در حالی که تجربه به خوبی ثابت کرده هر زمان مشارکت گسترده ای داشته ایم همه جامعه از آن سود برده است.

خوش اقبال تصریح کرد: هرچند همه ما قبول داریم مردم گلایه مندی ها و دغدغه های معیشتی نیز دارند اما همین مردم آگاه و همیشه در صحنه ثابت کرده اند هر زمان که لازم بوده در میدان عمل و حراست از دستاوردهای انقلاب پای کار بوده و با همه توان از آن دفاع و حمایت کرده اند.

ورزشکاران مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنند

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: امروز سهم ورزشکاران و قهرمانان به نام ورزشی و حتی خبرنگاران این حوزه در تشویق و ترغیب مردم برای شرکت در انتخابات بسیار پررنگ است.

وی گفت: توقع و انتظاری که از قهرمانان ورزشی و خبرنگاران این حوزه می رود دعوت مردم به مشارکت حداکثری پای صندوق های رای و بازتاب حضور پرشور جامعه ورزشی در این عرصه است تا دشمنان بفهمند تلاششان بی حاصل بوده است.

خوش اقبال گفت: قهرمانان ورزشی الگوی بسیاری از مردم و جوانان هستند و قطعا با مشاهده آنها پای صندوق های رای، خودشان هم بیش از پیش ترغیب می شوند و به عنوان جوانی ایرانی در آینده و سرنوشت خود مشارکت کنند.

ورزش کرمانشاه ظرفیت‌های زیادی دارد

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه با ابراز خرسندی از روی کار آمدن تیمی جوان و منسجم در قالب انجمن ورزشی نویسان استان، گفت: خوشحالم دغدغه این افراد خدمت صادقانه به ورزش و رفع مشکلات این حوزه گسترده و پرطرفدار است.

وی گفت: ورزش کرمانشاه ظرفیت های زیادی دارد که همه افراد اعم از مسوولان و مدیران دولتی، و بخش خصوصی، خبرنگاران ورزشی و سایر بخش ها باید دست به دست هم دهند تا شرایط بهتری را ایجاد کنند.

خوش اقبال، توسعه و تقویت ورزش را عامل اصلی نشاط و پویایی در جامعه عنوان کرد و گفت: ایجاد جامعه ای با نشاط هم به تقویت بنیان خانواده و جلوگیری از انحراف جوانان کمک زیادی می کند.

وی همچنین با بیان اینکه کرمانشاه از دیرباز مهد ورزش و پهلوانی بوده است، گفت: این دیار همواره در جوانمردی شهره خاص و عام بوده و مردمانش صفات پهلوانی دارند.

بخش خصوصی از ورزش استان حمایت کند

وی همچنین با اشاره به وجود قهرمانان بی شمار در ورزش استان کرمانشاه، گفت: باید زمینه و شرایطی فراهم شود که شرایط برای افتخارآفرینی آنها در داخل استان فراهم شود که آنها مجبور به مهاجرت و سفر به دیگر استان ها و حتی کشورهای دیگر نشوند.

خوش اقبال یادآوری کرد: بخش خصوصی با حمایت های مالی و خبرنگاران با معرفی این چهره ها به مردم می توانند در رشد و توسعه و اعتلای ورزش و چهره های ورزشی استان بسیار اثرگذار باشند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه در پایان حمایت خود را از برنامه های در دست اقدام انجمن ورزشی نویسان استان را اعلام و اجرای انها را گام بلندی در راستای بیشتر دیده شدن خبرنگاران ورزشی و تقدیر از پیشکسوتان این عرصه عنوان کرد.

در این دیدار فاطمه احمدیان رییس، مسعود اسماعیلی نایب رییس، کمیل نظری دبیر و مریم قوی نایب رییس دوم هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه نیز به بیان مطالب و نظرات خود پرداخته و بخش هایی از اقدامات انجام شده و برنامه های در دست اقدام را تشریح کردند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17587
  • 61 بازدید