• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022
وزیر بهداشت:

مشکل اکسیژن بیمارستان سنقر رفع می‌شود

  • کد خبر : 13898
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
مشکل اکسیژن بیمارستان سنقر رفع می‌شود
وزیر بهداشت با توجه به اعلام نیاز فرماندار سنقروکلیایی به دستگاه اکسیژن ساز برای بیماران کرونایی، گفت: دانشگاه علوم‌پزشکی همین امروز برای تامین دستگاه اکسیژن‌ساز ۶٠٠ لیتری بیمارستان سنقر اقدام کند

 به گزارش پاتاق نیوز، دکتر نمکی وزیر بهداشت سه پروژه حوزه بهداشت و درمان با اعتبار بالغ بر ۸۷ میلیارد ریال با ارتباط وبیناری در سنقروکلیایی افتتاح شد.

 غلامرضا مرتضوی، فرماندار سنقرو کلیایی در این ارتباط وبیناری که با حضور وزیر بهداشت، استاندار کرمانشاه و در شهرستان سنقروکلیایی با حضور فرماندار و  مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد، گفت: این پروژه ها شامل هشت واحد اقامتگاه متخصصین، ۲ واحد پانسیون پزشکان مرکز جامع خدمات سلامت شهر سطر و دیوارکشی ۲ مرکز سلامت شهری که امروز با ارتباط وبیناری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی با بیان مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان، افزود: مهمترین مسئله اساسی امروز بیمارستان امام خمینی (ره) شهر سنقر تامین اکسیژن بیماران است که با ۶۰ بیمار بستری لازمه توجه ویژه‌تری است.

مرتضوی افزود: تجهیز هر چه بیشتر بیمارستان شهرستان‌ها می‌تواند بخش زیادی از مراجعات و اعزام بیماران به بیمارستان‌های مرکز استان را کاهش دهد.

 وزیر بهداشت در این جلسه در پاسخ به درخواست فرماندار و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر تامین دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان سنقر دستور داد،دانشگاه علوم پزشکی استان همین امروز برای تامین دستگاه اکسیژن‌ساز ۶٠٠ لیتری بیمارستان سنقر اقدامات لازم را انجام دهد.

نمکی افزود: بخشی از دغدغه اصلی ما در ماه‌های گذشته تامین اکسیژن بیماران بستری بیمارستان‌های کشور بوده که الحمدلله در حال حاضر وضعیت مطلوبی داریم و امیدواریم مشکلات استان کرمانشاه در این حوزه را را در آینده نزدیک برطرف کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13898
  • 795 بازدید