• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

مصرف روزانه ۹۰۰ هزار متر مکعب سی‌ ان‌ جی در استان کرمانشاه

  • کد خبر : 11942
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
مصرف روزانه ۹۰۰ هزار متر مکعب سی‌ ان‌ جی در استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، در استان کرمانشاه روزانه ۹۰۰ هزار متر مکعب سی ان جی مصرف می‌شود به طوری که شاخص مصرف این نوع سوخت در استان به ۳۲ درصد رسیده و ۷ درصد از شاخص ملی بیشتر شده است. مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با بیان این مطلب گفت: مصرف سی ان جی […]

به گزارش پاتاق نیوز، در استان کرمانشاه روزانه ۹۰۰ هزار متر مکعب سی ان جی مصرف می‌شود به طوری که شاخص مصرف این نوع سوخت در استان به ۳۲ درصد رسیده و ۷ درصد از شاخص ملی بیشتر شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با بیان این مطلب گفت: مصرف سی ان جی در استان کرمانشاه طی ۵ ماه نخست امسال، ۱۲۰ میلیون و ۴۰۰ هزار مترمکعب بوده که نشان دهنده صرفه جویی بیش از ۱۲۰ میلیون لیتری بنزین در استان است.


فریدون یاسمی افزود: میزان مصرف سوخت سی ان جی در استان کرمانشاه در پنج ماه ابتدای امسال، ۱۰ درصد بیشتر از مصرف مدت مشابه سال گذشته بوده است.


وی به اهمیت رعایت نکات ایمنی درجایگاه‌های سی ان جی اشاره کرد و گفت: نظارت و کنترل‌های مستمر و دوره‌ای از این جایگاه‌ها در حال انجام است و در صورت احراز و اعلام بازرسان، جایگاه هایی که نکات ایمنی را رعایت نکند غیر فعال خواهند شد.


استان کرمانشاه با داشتن ۷۲ جایگاه فعال سی‌ان‌جی که ۴۰ درصد آنها در مرکز استان فعالیت دارند، رتبه یازدهم کشوری را در این رابطه به خود اختصاص داده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11942
  • 111 بازدید

برچسب ها