• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

مصری: مدیران بانک‌ها برای فعال‌سازی کارخانه‌های تملک شده پای کار بیایند؛ خریدار هست

  • کد خبر : 12887
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
مصری: مدیران بانک‌ها برای فعال‌سازی کارخانه‌های تملک شده پای کار بیایند؛ خریدار هست

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: تامین سرمایه در گردش و رکورد طولانی مدت در واحدهای تملک شده توسط بانک‌ها از مهمترین مشکلات پیش روی تولید است. مشکلات ۶ واحد تولیدی کرمانشاه با دستگاه‌های دولتی استان در بازدید عبدالرضا مصری، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه پیگیری و بررسی شد. اعم مشکلات واحدهای […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: تامین سرمایه در گردش و رکورد طولانی مدت در واحدهای تملک شده توسط بانک‌ها از مهمترین مشکلات پیش روی تولید است.

مشکلات ۶ واحد تولیدی کرمانشاه با دستگاه‌های دولتی استان در بازدید عبدالرضا مصری، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه پیگیری و بررسی شد.

اعم مشکلات واحدهای صنعتی مربوط به ادارات؛ مالیات و دارایی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی، بانک‌ها، سرمایه در گردش جهت تولید همچنین درخواست زمین جهت توسعه طرح‌های صنعتی بود، که در این بازدید مطرح و پیگیری شد.

به گفته رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، عمده مواردی که مطرح شد در سه حوزه؛ مشکل تخصیص مواد اولیه شیمیایی از سوی پتروشیمی‌ها، تورم و نیاز فزاینده به سرمایه در گردش و مشکل واحدهایی که از سوی بانک‌ها تملک شده یا در حال تملک، است.

مصری ادامه داد: تملک بانک‌ها و رها کردن آن معضل بزرگی در کشور است که در این راستا از مدیران بانک‌ها در کرمانشاه درخواست می‌کنم برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند تا خریدار برای فعال کردن واحدها پای کار بیاید.

گفتنی است، عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن ارتباط مستقیم با مدیران ادارات مربوطه، پیگیری‌های لازم را در راستای رفع مشکلات انجام داده و قرار شده موارد و مشکلات مطرح شده ۶ واحد طی چند روز آینده مرتفع شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12887
  • 98 بازدید

برچسب ها