• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه به کمک دولتی ها آمد!!!

  • کد خبر : 8928
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۴۵
مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه به کمک دولتی ها آمد!!!

به گزارش پاتاق نیوز،استاندار کرمانشاه از اختصاص ۱۲۵ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه خبر داد.مهندس هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه ریزی استان که با حضور دکتر الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مهندس سالاری معاون عمرانی استاندار، دکتر حاتمی معاون اقتصادی استاندار و دکتر کریمی معاون توسعه […]

به گزارش پاتاق نیوز،استاندار کرمانشاه از اختصاص ۱۲۵ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه خبر داد.
مهندس هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه ریزی استان که با حضور دکتر الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مهندس سالاری معاون عمرانی استاندار، دکتر حاتمی معاون اقتصادی استاندار و دکتر کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع  استاندار و مدیران ستادی و مدیران دستگاه های مختلف برگزار شد؛ اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری هایی که صورت گرفت استان کرمانشاه در بودجه سال ۹۸ از یک افزایش اعتبارات مناسب برخوردار بود.

وی بیان داشت: هم‌اکنون نیز تدوین بودجه سال ۹۹ کشور در دست اقدام است و مدیران دستگاه‌ها و ادارات استان باید پیگیری این موضوع را در اولویت قرار دهند و هر جا نیاز به رایزنی و پیگیری در سطح ملی بود از ظرفیت مدیریت ارشد استان و نمایندگان استفاده کنند.

مهندس بازوند تصریح کرد:  فرمانداران و مدیران شهرستانی ادارات و دستگاه‌ها از عدم اختیارات کافی برای نظارت بر پروژه ها و برنامه ها پیشبرد کارها گله مند هستند و این شرایط باعث ایجاد مانع در مسیر کارآفرینان و روند اجرایی پروژه ها و برنامه ها شده است.

وی گفت: مجموعه استانداری، شورای فنی و مدیران دستگاه ها و ادارات باید اختیارات لازم برای تصمیم گیری های مربوطه را در اختیار فرمانداران، کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان ها و نمایندگان شهرستانی دستگاه ها قرار دهند تا روند توسعه با مانع روبرو نشود.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری های جدی که صورت گرفت امسال ۱۲۵ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب، به استان اختصاص یافته است.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: برای این منظور تنها ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه سالیانه وجود داشت که ۱۲/۵ درصد آن به کرمانشاه اختصاص یافت و دریافت این بودجه موفقیت بزرگی محسوب می شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8928
  • 286 بازدید

برچسب ها