• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

مطالبات تاکسیرانان کرمانشاه پیگیری شد

  • کد خبر : 6710
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
مطالبات تاکسیرانان کرمانشاه پیگیری شد

به گزارش پاتاق نیوز، جلسه هم اندیشی بررسی مسائل و مشکلات رانندگان ناوگان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با حضور جاسمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با هدف پیگیری مطالبات و رفاه بیشتر تاکسیرانان در محل سازمان تاکسیرانی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، در این جلسه، نماینده مردم […]

به گزارش پاتاق نیوز، جلسه هم اندیشی بررسی مسائل و مشکلات رانندگان ناوگان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با حضور جاسمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با هدف پیگیری مطالبات و رفاه بیشتر تاکسیرانان در محل سازمان تاکسیرانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، در این جلسه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از خدمات رسانی تاکسیرانان خدوم شهر کرمانشاه  تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا مطالبات و خواسته های صنفی تاکسیرانان تا حصول نتیجه را پیگیری و مشکلات آنان را در این زمینه برطرف کنیم.
همچنین سجاد سلیمانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه نیز در ابتدای جلسه طی سخنانی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین گزارش مختصری از اقدامات سازمان در راستای رفع مشکلات رانندگان و برخی از مطالبات آنان ارائه نمود.
وی تصریح کرد: تاکسیرانان قشر زحمتکشی هستند که با مشکلات مالی و معیشتی بسیاری دست به گریبانند اما تامین نشدن اعتبار بیمه تامین اجتماعی، مهمترین مشکل تاکسیرانان شرافتمند کرمانشاه است.
 سلیمانی در پایان خواستار رسیدگی و پیگیری بیشتر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در این رابطه شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6710
  • 251 بازدید

برچسب ها