• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

معارفه دادستان جدید شهرستان سرپل‌ذهاب

  • کد خبر : 8401
  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۲۲
معارفه دادستان جدید شهرستان سرپل‌ذهاب

به گزارش پاتاق نیوز، در این مراسم دکتر عدالت خواه گفت با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر منصوب کردن عناصر جوان وانقلابی در راس امور جامعه، راهبرد و محوریت حرکت خود  بر این مبنا گذاشته ایم و اکثریت دادستان های استان از نیروهای جوان و انقلابی هستند. رئیس کل دادگستری کرمانشاه اظهارداشت: یکی […]

به گزارش پاتاق نیوز، در این مراسم دکتر عدالت خواه گفت با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر منصوب کردن عناصر جوان وانقلابی در راس امور جامعه، راهبرد و محوریت حرکت خود  بر این مبنا گذاشته ایم و اکثریت دادستان های استان از نیروهای جوان و انقلابی هستند.

رئیس کل دادگستری کرمانشاه اظهارداشت: یکی از فلسفه‌های وجودی و اساسی کار در دستگاه قضا اجرای عدالت است و عدالت مبنای امنیت هم قرار می‌گیرد. اگرچه امنیت را مقوله‌ای فرابخشی می‌دانیم.

ایشان افزود: بی شک یکی از ظرفیت‌های مهم عدالت می‌تواند میانجی‌گری و بهره‌گیری از چهره‌های معنوی، معتمد و متنفذ عمومی باشد.

وی در ادامه به بهره گیری از نهادهای ارفاقی قانون در دادسراها اشاره کرد و از دادستان ها خواست با جلسات و همفکری همکاران دادسرا برای استفاده از این ظرفیت‌ها حرکت کنند و همین مسیر در دادگاه‌ها هم دنبال شود تا به‌جای حبس در جرائم خرد بشود از خدمات عام المنفعه رایگان حداکثر استفاده را برد.

لازم به ذکراست در پایان از زحمات چندساله آقای صادقی تجلیل و آقای زریری بعنوان دادستان جدید شهرستان سرپلذهاب منصوب شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8401
  • 249 بازدید

برچسب ها