• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

معارفه مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه

  • کد خبر : 12392
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
معارفه مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، فرحناز محمدی در مراسمی با حضور ویدئو کنفرانسی رییس سازمان بهزیستی به عنوان مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه معرفی شد. رییس سازمان بهزیستی در این مراسم با اشاره به شیوع بحران کرونا و مشکلات ناشی از آن به ویژه برای سالمندان و افراد دچار معلولیت گفت: سازمان بهزیستی در امر پیشگیری از این بیماری […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرحناز محمدی در مراسمی با حضور ویدئو کنفرانسی رییس سازمان بهزیستی به عنوان مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه معرفی شد.

رییس سازمان بهزیستی در این مراسم با اشاره به شیوع بحران کرونا و مشکلات ناشی از آن به ویژه برای سالمندان و افراد دچار معلولیت گفت: سازمان بهزیستی در امر پیشگیری از این بیماری در سطح مراکز خود در کشور عملکرد بسیار خوبی داشته است.

قبادی دانا به مدیریت مطلوب بهزیستی استان کرمانشاه در حوزه کرونا اشاره کرد وافزود: با خدمات خوب دکتر رضوان مدنی خوشبختانه استان کرمانشاه وضعیت خوبی در بحث کنترل بیماری کرونا در مراکز شبانه روزی بهزیستی داشته و امیدواریم در زمان مدیریت جدید نیز این وضعیت تداوم و ارتقا یابد.

وی از راه اندازی ۲ هزار و ۵۰۰ مرکز بهزیستی با عنوان “مثبت زندگی” در نقاط مختلف کشور خبر داد و گفت: هر یک از این مراکز ۴۵۰ خانوار را تحت پوشش قرار می‌دهد.

قبادی دانا خاطرنشان کرد: در این مراکز ۲۲ خدمت سطح یک بهزیستی به مددجویان ارائه خواهد شد و علاوه بر این نیرو‌های مستقر در این مراکز خانوار‌هایی که شرایط تحت پوشش قرار گرفتن بهزیستی دارند را نیز شناسایی می‌کنند.

رییس سازمان بهزیستی اظهار داشت: تمام این مراکز به سامانه الکترونیکی متصل است و دارای پرونده الکترونیکی در راستای دریافت خدمات بهتر از جمله بیمه درمان و دریافت اقلام می‌باشد.

در این مراسم از زحمات فاطمه رضوان مدنی مدیرکل پیشین بهزیستی استان کرمانشاه تقدیر و فرحناز محمدی به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی استان معرفی شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12392
  • 126 بازدید

برچسب ها