• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

معارفه مدیر جدید نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه

  • کد خبر : 4625
  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
معارفه مدیر جدید نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، حضرت ایت الله “مصطفی علما” روز شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه ، اظهار داشت: استان کرمانشاه دارای رتبه بالای بیکاری در کشور است و سرمایه گذاری های استان قدس رضوی می تواند کمک بسزایی را در این رابطه انجام دهد . […]

به گزارش پاتاق نیوز، حضرت ایت الله “مصطفی علما” روز شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه ، اظهار داشت: استان کرمانشاه دارای رتبه بالای بیکاری در کشور است و سرمایه گذاری های استان قدس رضوی می تواند کمک بسزایی را در این رابطه انجام دهد .
وی گفت: البته بررسی های اولیه برای سرمایه گذاری آستان مقدس در استان کرمانشاه انجام شده است که انشالله با همت مسئولین و مدیرجدید بتوان این پرژه های مهم را به ثمر رساند.
وی در ادامه اظهار داشت: استان کرمانشاه به لحاظ معنوی نیز جایگاه ویژه ای دارد چرا که آخرین استان در مسیر راه کربلا و عتبات عالیات محسوب می شود و هر ساله میزبان هزاران زائر عتبات عالیات است.
همچنین مدیر جدید دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه ، گفت: برکات و خیرات آستان مقدس حضرت رضا(ع) بسیار گسترده است به طوری که این برکات نه تنها امروز در همه استان های کشور بلکه در کشور های دیگر نیز وجود دارد.
“سید محمد جعفر امامیان” افزود: بحمدالله در زمان ریاست ایت الله رئیسی این برکات و خیرات بسیار بیشتر شده است و با گستردگی نظر ایشان بسیاری بر سر سفره امام رضا (ع) نشسته اند.
وی گفت: همه تلاش خود را انجام خواهیم داد که استان کرمانشاه نیز بتواند نهایت بهره را از این برکات گسترده آستان مقدس حضرت رضا (ع) ببرد.
در این نشست “سید محمد جعفر امامیان” به جای “حسن موحد” به عنوان مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه مشغول به کار شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4625
  • 427 بازدید

برچسب ها