• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021

معاون جدید عمرانی فرمانداری کنگاور معرفی شد

  • کد خبر : 16263
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
معاون جدید عمرانی فرمانداری کنگاور معرفی شد
کنگاور - جابر نظری معاون جدید برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان کنگاور روز شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان معارفه شد.

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کنگاور در جلسه شورای اداری با تبریک حلول ماه رجب و میلاد امام باقر علیه‌السلام اظهار داشت: هدف و غایت نهایی برگزاری این‌گونه جلسات باید به ایجاد رضایتمندی عمومی و رضایت ارباب رجوع از دستگاه های اجرایی و خدماتی منتج شود.

وی تاکید کرد: می توان با اخلاق و روی خوش، با برگزاری میز خدمت و تکریم ارباب رجوع تا حد زیادی رضایتمندی عمومی ایجاد شود.

رییس شورای اداری کنگاور در ادامه به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: انتخابات سال آینده در شرایط حساس و خاصی برگزار خواهد شد و تمام تلاش ما به‌ عنوان مسوولان و مدیران باید در راستای افزایش مشارکت عمومی و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی باشد.

الماسی، همچنین با همه مدیران دستگاه‌ها اتمام حجت کرد که هیچ‌گونه جانبداری سیاسی و حزبی در انتخابات نداشته باشند و کاملاً بی‌طرفانه از سوی خود و دستگاه زیرمجموعه خود در انتخابات شرکت نمایند.

وی در ادامه با تقدیر از خدمات معاون سابق عمرانی فرمانداری کنگاور اظهار داشت: علی الماسی پور از توانایی مهارت و کارآمدی خاصی در این حوزه برخوردار بود و معاون جدید عمرانی نیز کارنامه خوبی در فعالیت‌های اجرایی و عمرانی دارد.

در ادامه از فعالیت های الماسی پور تقدیر و نظری به‌ عنوان معاون جدید برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کنگاور معرفی شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16263
  • 213 بازدید