• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

معاون دادگستری استان کرمانشاه دار فانی را وداع گفت

  • کد خبر : 12507
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۰۳
معاون دادگستری استان کرمانشاه دار فانی را وداع گفت

به گزارش پاتاق نیوز، معاون قضایی دادگستری استان کرمانشاه پس از چندین بار بستری به دلیل سرطان، امشب دار فانی را وداع گفت.  «بهمن شکربیگی» معاون قضایی دادگستری کل استان کرمانشاه و عضو فعال انجمن تخصصی سازمان بسیج حقوق دانان پس از ابتلا به کرونا و چندین بار بستری به دلیل سرطان، امشب دار فانی را وداع گفت. […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون قضایی دادگستری استان کرمانشاه پس از چندین بار بستری به دلیل سرطان، امشب دار فانی را وداع گفت.

 «بهمن شکربیگی» معاون قضایی دادگستری کل استان کرمانشاه و عضو فعال انجمن تخصصی سازمان بسیج حقوق دانان پس از ابتلا به کرونا و چندین بار بستری به دلیل سرطان، امشب دار فانی را وداع گفت.

در همین خصوص سازمان بسیج حقوقدانان با صدور پیامی، فوت معاون دستگاه قضایی استان را تسلیت گفت. این پیام به شرح ذیل است:

مرگ اولین دادگری آخرت است.(امام علی(ع))

 جناب آقای دکتر توسلی زاده
رییس کل محترم دادگستری استان کرمانشاه
سلام علیکم  
با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص)  و با تسلیم به خواست و مشیت الهی و با تاسی به آیه (الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ) در گذشت قاضی با تجربه و مردمی دستگاه قضایی مرحوم «بهمن شکربیگی» معاون قضایی دادگستری کل استان کرمانشاه و عضو فعال انجمن تخصصی قضات سازمان بسیج حقوق دانان موجبات تالم و اندوه مردم  عزیز و جامعه حقوقی را فراهم نمود.

اینجانب  به نمایندگی از خیل حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه  مصیبت وارده  را به محضر جنابعالی و همکاران قضایی و اداری  و بازماندگان گرامی آن مرحوم  تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

غنودی در جنت و خلد برین برای آن مرحوم هجرت کرده  و صبر و رحمت الهی برای  خانواده داغدار و همکاران آن مرحوم از دادار بی همتا خواهان و خواستاریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12507
  • 267 بازدید

برچسب ها