• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

معبر«کیهانشهر» امسال به بهره‌برداری می‌رسد

  • کد خبر : 13116
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
معبر«کیهانشهر» امسال به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر عمران شهرداری کرمانشاه گفت: پروژه دسترسی معبر کیهانشهر به بزرگراه امام خمینی(ره) طی ۶ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد. مجید امیری امروز در بازدید خبرنگاران از پروژه پروژه دسترسی معبر کیهانشهر به بزرگراه امام خمینی‌(ره) (پروژه رینگ شرقی کرمانشاه)، اظهار داشت:این پروژه در فاز اول این پروژه ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر عمران شهرداری کرمانشاه گفت: پروژه دسترسی معبر کیهانشهر به بزرگراه امام خمینی(ره) طی ۶ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

مجید امیری امروز در بازدید خبرنگاران از پروژه پروژه دسترسی معبر کیهانشهر به بزرگراه امام خمینی‌(ره) (پروژه رینگ شرقی کرمانشاه)، اظهار داشت:این پروژه در فاز اول این پروژه ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در فازهای بعدی عملیات‌های تکمیلی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه عرض مسیر ۷۰ متر که شامل ۲ باند رفت و برگشت است، ادامه داد: طول مسیر ۲.۳ کیلومتر است که با احتساب ورودی و خروجی‌ها به سه کیلومتر می‌رسد که در مجموع ۵۶ هزار مترمربع خاک‌برداری انجام شده است.

مدیر عمران شهرداری کرمانشاه زمان بهره‌برداری از پروژه معبر کیهانشهر را ۶ ماه آینده اعلام کرد و افزود: باید در نظر داشت زمان مذکور به دلیل بارندگی‌های احتمالی امکان به تعویق افتادن را دارد، اما ما تلاش می‌کنیم در موعد مقرر کار را به اتمام برسانیم.

وی با بیان اینکه فاز اول پروژه تقریبا تکمیل شده است، گفت: فاز دوم پروژه مربوط به جدول‌کشی و آسفالت است، دسترسی‌ها باز هستند اما فعلا تردد برقرار نیست.

امیری اعتبار لازم برای تکمیل پروژه با توجه قیمت‌های امروز حدود ۸ میلیارد تومان برآورد کرد و افزود: این منطقه یکی از مناطق حاشیه‌نشین استان است وبا افزایش دسترسی‌ها قطعا ارائه خدمات هم بیشتر خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13116
  • 114 بازدید

برچسب ها