• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

مقابله با خروج کالاهای اساسی وظیفه ملی است

  • کد خبر : 2871
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
مقابله با خروج کالاهای اساسی وظیفه ملی است

به گزارش ” پاتاق نیوز “ و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، محمد ابراهیم الهی تبار در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه کشور در شرایط خاصی قرار دارد، اظهار داشت:در این شرایط خروج کالاهای اساسی از کشور مشکلات بزرگی برای مردم پدید می آورد. وی افزود:آنچنان که در […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، محمد ابراهیم الهی تبار در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه کشور در شرایط خاصی قرار دارد، اظهار داشت:در این شرایط خروج کالاهای اساسی از کشور مشکلات بزرگی برای مردم پدید می آورد.

وی افزود:آنچنان که در جنگ مقابل ضد انقلاب بودیم امروز هم باید مقابل قاچاق و خروج کالاهای اساسی از مرز ایستادگی کنیم و مقابله با قاچاق و خروج کالای اساسی از مرز را فراتر از وظیفه قانونی ببینیم و احساس وظیفه ملی کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه تصریح کرد:فرمانداران شهرستانهای مرزی استان با فرهنگ سازی در میان مردم مرز نشین باشند تا منافع ملی بر منافع شخصی ترجیح داده شود.

وی عنوان داشت:مردم چشم به تصمیمات ما دارند باید انتظارات را به نحو مناسب پاسخگو باشیم، برخی مسائل ممکن است کوچک شمرده شود اما برای مردم مشکلات بزرگی درست می کند.

الهی تبار بیان کرد:وجود افراد در برخی نقاط مرزی در فصلی که کوچ شروع نشده سوال برانگیز است و مرزبانی با بررسی موضوع در صورت تجمع این افراد برای قاچاق دام آنها را از منطقه جمع کند.

وی با اشاره به اینکه دامپزشکی دامهای بدون مجوز و توقیف شده در مبادی مرزی استان را تعیین تکلیف کند افزود:باید کنترل و پایش در مرز بیشتر شود تا مانع خروج دام قبل از ورود به نقطه مرزی شویم . تقویت پایگاهها و مرزبانی ها ضروری است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2871
  • 269 بازدید

برچسب ها