• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022
مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه خبر داد؛

مقاوم سازی تاسیسات و تجهیزات ارتباطی برای مقابله با سرقت ها

  • کد خبر : 14859
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
مقاوم سازی تاسیسات و تجهیزات ارتباطی برای مقابله با سرقت ها
کرمانشاه - مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه از مقاوم سازی تاسیسات و تجهیزات ارتباطی خبر داد و گفت: سرقت تجهیزات مخابراتی موجب قطع ارتباط و اینترنت مردم می شود.

به گزارش پاتاق نیوز، مسیب قبادیان در جلسه مشترک با فرماندهان پلیس پیشگیری، پلیس آگاهی و فرماندهی پلیس شهرستان کرمانشاه با موضوع بررسی راهکارهای پیشگیری و مقابله با سرقت تجهیزات مخابراتی که صبح امروز در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزارشد، اظهار کرد: شرکت مخابرات به عنوان یک دستگاه خدمات رسان نسبت به مقاوم سازی تاسیسات و تجهیزات ارتباطی خود براساس استانداردهای مربوطه اقدام می کند.

وی افزود: تعدد و فراگیر بودن سرقت ها به حدی است که علاوه بر تحمیل هزینه ی بازسازی وترمیم کابل ها، موجب قطع ارتباط و اینترنت مردم می شود که با توجه به شرایط حاکم ناشی از شیوع بیماری کرونا و لزوم استفاده هرچه بیشتر مردم از فضای مجازی و عدم مراجعه حضوری آنها برای انجام امورات مختلف، لازم است همدلی و همکاری بیشتری ازسوی مراجع ذیربط صورت پذیرد.

مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه با اشاره به علل و عوامل سرقت های تجهیزات مخابراتی اخیر و راه های پیشگیری و مقابله با این سرقت ها، از فرماندهی و کادر انتظامی استان که در امر پیشگیری، شناسایی و دستگیری عوامل سرقت تجهیزات مخابرات همکاری تنگاتنگی با مخابرات استان داشته اند قدر دانی کرد و گفت: امیدواریم باهم افزایی بین دستگاهها و مراجع ذیربط، شاهد کاهش هرچه بیشتر سرقتها باشیم.

قبادیان تاکید کرد: هم استانیهای عزیز می توانند به منظور جلوگیری از قطع ارتباط و اینترنت خود، در صورت مشاهده ی افراد مشکوک به سرقت، مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ گزارش و یا به مرکز پاسخگویی شبانه روزی حراست مخابرات استان به شماره ۳۷۲۹۴۸۰۰ تماس حاصل نمایند.

گفتنی است؛ در این جلسه فرماندهان حوزه های مختلف انتظامی استان نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سرقت تجهیزات مخابرات، آمادگی خود را برای همکاری هرچه بیشتر در زمینه اقدامات پیشگیرانه و تحویل سارقین به مقامات قضایی استان اعلام و تاکید کردند که نیروی انتظامی در برخورد با مجرمین هیچ گونه چشم پوشی نداشته و با اقتدار تمام با عوامل سرقت که موجب تضییع حقوق عامه و خسارت به بیت المال می شود، برخورد خواهد کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14859
  • 176 بازدید