• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

ممنوعیت قطع انشعاب مشترکین دستگاه‌های خدمات رسان

  • کد خبر : 10041
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
ممنوعیت قطع انشعاب مشترکین دستگاه‌های خدمات رسان

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان کرمانشاه از ممنوعیت قطع انشعاب مشترکین دستگاه‌های خدمات رسان خبر داد و گفت تا عادی شدن شرایط این خدمات با جود بدهی مشترکین انجام می شود محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به کاهش درآمد برخی مشاغل وابسته به بازار در پی شیوع بیماری کرونا در استان، اظهار کرد: […]

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان کرمانشاه از ممنوعیت قطع انشعاب مشترکین دستگاه‌های خدمات رسان خبر داد و گفت تا عادی شدن شرایط این خدمات با جود بدهی مشترکین انجام می شود

محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به کاهش درآمد برخی مشاغل وابسته به بازار در پی شیوع بیماری کرونا در استان، اظهار کرد: باتوجه به این مسئله اتخاذ تدابیر ویژه حمایتی برای این دسته از افراد جامعه از سوی دستگاه‌های متولی در چنین شرایطی امری ضروری است.
وی تصریح کرد: اجتناب از قطع انشعاب و یا محدودیت در خدمت رسانی به مشترکین بواسطه بدهی پیشین از جمله این اقدامات است که باید انجام گیرد.
دادستان کرمانشاه اضافه کرد: در این راستا کلیه دستگاه‌های خدمات رسان تا عادی شدن شرایط – حداکثر تا پایان اردیبهشت- از اقدامات سلبی در این رابطه خودداری کنند.
او در ادامه به ممنوع شدن ورود افراد غیربومی به استان و کنترل ورودی‌های شهر تا پایان بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: هرچند که این اقدامات را در دستور کار قرار داده ایم، اما از سوی دیگر گزارشاتی مبنی بر اینکه برخی خانه‌های مسافر شهر پذیرش مسافر دارند نیز دریافت کرده ایم.
صادقی همچنین یاد آورشد: در این رابطه از مدیرکل میراث فرهنگی استان می‌خواهیم تا ضمن نظارت مستمر بر این واحدها، با همراهی پلیس اماکن از همه خانه‌های مسافر بازدیدی داشته و با واحد‌های متخلف برخورد و آن‌ها را پلمب کنند.
وی در ادامه از انجام مکاتباتی با دادستان کل کشور در خصوص تعلیق موقتی انجام ملاقات‌های موقتی با اطفال، عنوان کرد: باتوجه به لزوم کاهش رفت و آمد در سطح شهر و در خانه ماندن شهروندان درخواست تعلیق موقتی ملاقات‌های والدین با اطفال را تا زمان عادی شدن شرایط را داریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10041
  • 291 بازدید

برچسب ها