• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022
تصمیم عوض شد؛

منع «تردد شبانه» در کرمانشاه همچنان پابرجاست

  • کد خبر : 15244
  • ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
منع «تردد شبانه» در کرمانشاه همچنان پابرجاست
استاندار کرمانشاه گفت: محدودیت تردد شبانه در تمام شهرهای استان کرمانشاه با وضعیت نارنجی و زرد به لحاظ شیوع بیماری ویروس کرونا، همچنان پابرجاست.

به گزارش پاتاق نیوز، براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، ۱۱ شهرستان استان به لحاظ شیوع بیماری کرونا ویروس در وضعیت «زرد» و سه شهرستان هم همچنان نارنجی است.

براساس این گزارش، وضعیت رنگ‌بندی شهرستان‌های استان کرمانشاه از تاریخ ۶ دی‌ماه به شرح ذیل است:

نارنجی: پاوه، سنقر وکلیایی و کنگاور

زرد: کرمانشاه، ثلاث باباجانی، جوانرود، اسلام آبادغرب، دالاهو، روانسر، سرپل‌ذهاب، صحنه، قصرشیرین، گیلان‌غرب و هرسین

وضعیت زرد به معنای خطر متوسط است به گونه‌ایی که امروز هوشنگ بازوند، استاندر کرمانشاه در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای استان کرمانشاه با توجه به این وضعیت از سیر کاهشی مبتلایان به کرونا در استان خبر داد.

وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته و محدودیت‌های ارائه شده خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته موارد فوتی استان با تشخیص قطعی کرونا به صفر رسید در حالی که یک ماه پیش روزانه تقریبا هر ساعت یک مورد فوتی ثبت می‌شد که این جای خوشحالی دارد.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه امروز ۱۱ شهرستان استان وضعیت زرد و تنها سه شهرستان استان در وضعیت نارنجی است، گفت: شهر کرمانشاه هم به لحاظ شیوع بیماری ویروس کرونا در وضعیت زرد قرار دارد.

وی وضعیت حال حاضر استان را کاملا شکننده دانست و گفت: مردم باید بدانند همه چیز بستگی به رفتار آن‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از ابتلا، دارد در صورت کوچک‌ترین سهل انگاری به وضعیت قرمز و بحران برمی‌گردیم.

بازوند در خصوص محدودیت اعمال شده در  شهرهای زرد و نارنجی، گفت: طبق تصمیمات گذشته تردد شبانه در شهرهای زرد آزاد بود، اما بنا بر تصمیم امروز که در ستاد کرونای استان گرفته شد این محدودیت‌ها همچنان در تمامی شهرستان‌های استان چه با وضعیت زرد و چه نارنجی پابرجاست.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: شهرها با وضعیت زرد هم فقط سطح شغلی چهار تعطیل خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15244
  • 264 بازدید