• امروز : سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 3 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 7 December - 2021

مواد ضدعفونی باید تا سه روز آینده تامین شود

  • کد خبر : 9909
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
مواد ضدعفونی باید تا سه روز آینده تامین شود

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه بااشاره به لغو مرخصی مدیران و نیروهای شهرداری گفت: شهرداران باید ضد عفونی اماکن عمومی شهر را در اولویت کاری خود قرار دهند. هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز در نشست با شهرداران مناطق مختلف گفت: شهرداران باید با سرعت عمل در کار، انتظارات مردم را برآورده کنند و با جدیت […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه بااشاره به لغو مرخصی مدیران و نیروهای شهرداری گفت: شهرداران باید ضد عفونی اماکن عمومی شهر را در اولویت کاری خود قرار دهند.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز در نشست با شهرداران مناطق مختلف گفت: شهرداران باید با سرعت عمل در کار، انتظارات مردم را برآورده کنند و با جدیت بیشتری به ضدعفونی شهر بپردازند.
بازوند بااشاره به لغو مرخصی مدیدران و نیرو‌های شهرداری تا پایان فرودین ۹۹ افزود: شهردران باید توجه ویژه‌ای به تامین حقوق نیرو‌های خود داشته باشند و حقوق ان‌ها باید تا پایان سال پرداخت شود.
وی در خصوص آسفالت خیابان‌های شهر ستان‌های سرپل ذهاب، ثلاث اباجانی و ازگله ادامه داد: برای انجام این امراز دولت ۱۰۰ میلیارد تومان تقاضا کرده ایم، اما این امر زمانی محقق می‌شود که کانکس‌های موجود در خیابان‌های این شهر‌ها جمع آوری شود.
استاندار کرمانشاه از بلامانع بودن اخذ عوارض در مرز پرویز خان در سال ۹۹ خبر داد ودر خصوص پروژه ساماندهی غم تسلی در کنگاور گفت: این پر. ژه در ۹۹ با اختصاص اعتبار تعین تکلیف می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9909
  • 276 بازدید

برچسب ها