• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

موارد فوتی کرونا در کرمانشاه به ۵۰۶ مورد رسید

  • کد خبر : 11353
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
موارد فوتی کرونا در کرمانشاه به ۵۰۶ مورد رسید

به گزارش پاتاق نیوز ،  رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای در کرمانشاه گفت: جمع موارد فوتی از ابتدای اپیدمی کرونا در استان تاکنون به ۵۰۶ نفر رسیده است. مهدی محمدی اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا شناسایی شده‌اند و جمع موارد مثبت بستری به ۳ هزار و ۴۱۷ نفر رسید. وی گفت: […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای در کرمانشاه گفت: جمع موارد فوتی از ابتدای اپیدمی کرونا در استان تاکنون به ۵۰۶ نفر رسیده است.

مهدی محمدی اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا شناسایی شده‌اند و جمع موارد مثبت بستری به ۳ هزار و ۴۱۷ نفر رسید.

وی گفت: هم اکنون ۲۳۲ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای در کرمانشاه گفت: طی شبانه روز گذشته یک نفر از هم استانی‌ها با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه جان خود را از دست داده‌اند و جمع موارد فوت از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۵۰۶ نفر رسیده است.

وی ادامه داد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۰ هزار و ۵۲۳ نفر بستری و ۹ هزار و ۷۸۵ نفر نیز بهبودیافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

محمدی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۴۵ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11353
  • 137 بازدید

برچسب ها