• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

میزبانی واقعی بلوار طاق بستان از پاییز

  • کد خبر : 8820
  • ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
میزبانی واقعی بلوار طاق بستان از پاییز

به گزارش پاتاق نیوز،  معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اعلام کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال به منظور پاییزی‌تر کردن چهره بلوار طاقبستان برگ‌های ریخته شده از درختان برای مدتی جمع‌آوری نمی‌شود. «خسرو عیسائیان» روز پنجشنبه با بیان اینکه این کار در سال های گذشته نیز در بلوار طاقبستان اجرا شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت، […]

به گزارش پاتاق نیوز،  معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اعلام کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال به منظور پاییزی‌تر کردن چهره بلوار طاقبستان برگ‌های ریخته شده از درختان برای مدتی جمع‌آوری نمی‌شود.

«خسرو عیسائیان» روز پنجشنبه با بیان اینکه این کار در سال های گذشته نیز در بلوار طاقبستان اجرا شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت، عنوان کرد: شهرداری کرمانشاه امسال برای زیباترکردن چهره بوستان های کرمانشاه برنامه های بسیاری در دست اقدام دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه یادآور شد: هفته آینده تمام بوستان های شهر کرمانشاه با درختچه های سه و چهار ساله تزئین خواهند شد.

عیساییان افزود: اکنون در حال خریداری درختچه های موردنظر از نقاط مختلف کشور با کمک کارشناسان هستیم و پس از جانمایی دقیق درختچه در بوستان ها کاشته خواهند شد.

وی با بیان اینکه برای کاشت این درختچه ها از مردم کمک خواهیم گرفت، گفت: در راستای محافظت بهتر از فضای سبز شهر کرمانشاه اقشار مختلف مردم و انجمن ها را به کار خواهیم گرفت تا حفاظت از زیبایی شهر به یک مطالبه عمومی تبدیل شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8820
  • 1268 بازدید

برچسب ها