• امروز : سه شنبه - ۴ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 26 October - 2021
فرماندار کنگاور:

نامزدهای انتخابات شورای شهر قول استخدام ندهند

  • کد خبر : 17584
  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
نامزدهای انتخابات شورای شهر قول استخدام ندهند
کنگاور - فرماندار کنگاور با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی از وعده و وعیدهایی که قابلیت اجرایی ندارند اجتناب کنند، یادآوری کرد: استخدام از وظایف اعضای شوراها نیست که برخی‌ها برای جلب آرا به آن متوصل می‌شوند.

به گزارش پاتاق نیوز، فرزاد الماسی روز سه‌شنبه در جلسه توجیهی انتخابات شورای شهر کنگاور در سرسرای علامه طباطبایی این شهر، با اشاره به احراز صلاحیت چند نفر از اعضای شورای شهر در روز گذشته توسط هیات عالی نظارت وزارت کشور، تصریح کرد: فرمانداری تمام تلاش خود را به کار گرفت و با رعایت اصل بی طرفی صلاحیت کاندیداها را بررسی کرد و در حفظ و صیانت از آرای مردم نیز به عنوان امانت و حق الناس تمام قد پای کار خواهد بود.

وی گفت: نامزدهای تایید صلاحیت شده باید ضمن آگاهی کامل به قوانین انتخابات، محدودیت های پدیده شوم کرونا را نیز در رعایت پروتکل های ستادهای انتخاباتی در دستور کار قرار دهند.

نامزدها برنامه داشته باشند

فرماندار کنگاور در ادامه با بیان اینکه تصمیمات و اقدامات اعضای شوراهای گذشته آنگونه که بایسته و شاسته و زیبنده این شهر تدین و تمدن باشد، اثربخش نبوده است، خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخاباتی ششمین دوره شوراهای شهر و روستای شهرستان باید برنامه محور و برنامه های آنها قابلیت اجرا در جهت توسعه شهر کنگاور را داشته باشند.

الماسی با تاکید بر اینکه ستادهای انتخاباتی باید با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت کنند، اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان کنگاور در راستای جلوگیری از ورود به پیک پنجم کرونا به صورت دقیق رعایت پروتکل های ستادهای انتخاباتی را بررسی و با مواردی که تخلف انتخاباتی محسوب شوند برخورد می کند.

تلاش همگان برای مشارکت حداکثری باشد

رئیس ستاد انتخابات شهرستان کنگاور در ادامه سخنانش با بیان اینکه انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است، گفت: تاکنون در نظام جمهوری اسلامی به طور میانگین سالانه یک انتخابات برگزار شده است.

الماسی افزود: نقش و جایگاه مردم در انتخابات و حضور پرشور آنها در پای صندوق های رای همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

فرماندار کنگاور با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر حضور همگانی در پای صندوق های رای، تاکید کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری برای همه ما فصل الخطاب است و سرلوحه همه فعالیت های اعضای ستاد انتخابات شهرستان بوده و خواهد بود.

او با بیان اینکه دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و برخی تحرکات در داخل کشور در راستای حضور کمرنگ افراد در پای صندوق های رای است، تصریح کرد: بینش سیاسی مردم آگاه، هوشیار و دانای ایران اسلامی و درک صحیح آنها، توطئه و نقشه شوم دشمنان را بر ملا خواهد کرد.

الماسی در ادامه با بیان اینکه پس از مناظرات شاهد شور و شوق انتخاباتی بیشتر افراد در فضای مجازی هستیم، افزود: نامزدهای انتخاباتی ششمین دوره شورای شهر تبلیغات خود را با اولویت فضای مجازی انجام دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17584
  • 115 بازدید