• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

ناکامی کشتی گیران کرمانشاهی در رسیدن به فینال جام یاشار دوغو ترکیه

  • کد خبر : 7489
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
ناکامی کشتی گیران کرمانشاهی در رسیدن به فینال جام یاشار دوغو ترکیه

به گزارش پاتاق نیوز، تیموری به عنوان نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم و محبی به عنوان نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران در مسابقات بین المللی جام یاشاردوغو حضور یافته‌اند.در این دوره از مسابقات یداله محبی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در کشتی نخست خود با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل عبداله اوماک از ترکیه به پیروزی رسید.و در […]

به گزارش پاتاق نیوز، تیموری به عنوان نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم و محبی به عنوان نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران در مسابقات بین المللی جام یاشاردوغو حضور یافته‌اند.
در این دوره از مسابقات یداله محبی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در کشتی نخست خود با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل عبداله اوماک از ترکیه به پیروزی رسید.
و در دیدار نیمه نهایی وزن ۱۲۵ کیلوگرم با نتیجه ۱۲ بر صفر مغلوب طا‌ها آکگول قهرمان المپیک و جهان از ترکیه شد و به دیدار رده بندی رفت.همچنین دیگر کشتی گیر کرمانشاهی بهمن تیموری در وزن ۷۹ کیلوگرم پس از استراحت در دور اول در دور دوم به روی تشک رفت و با نتیجه ۱۲ بر ۲ اندر جوشکان از ترکیه را شکست داد.در مرحله نیمه نهایی این کشتی گیر با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب الکس درینگر از آمریکا شد و به دیدار رده بندی رفت و حریف وی در این دیدار آباکاروف از آذربایجان است.
تیم ملی کشتی آزاد ایران با ۵ کشتی گیر در ۴ وزن به رقابت‌های بین المللی جام یاشاردوغو اعزام شده و هدایت این تیم نیز  در دستان غلامرضا محمدی است.
گفتنی است رقابت‌های بین المللی کشتی جام یاشاردوغو ترکیه جز رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی کشتی محسوب می‌شود و تا روز ۲۳ تیر و در ۲ بخش آقایان و بانوان به میزبانی شهر استانبول ادامه خواهد داشت.
منبع: خبرگزاری صداوسیما

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7489
  • 307 بازدید

برچسب ها