۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » تاپ 1 » ورزشی » چند رسانه ای » گالری » گزارش
  • شناسه : 9544
  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
  • 147 بازدید
  • ارسال توسط :
نایب رئیسی مجلس، به پشتوانه رای مردم کرمانشاه است +گزارش تصویری

نایب رئیسی مجلس، به پشتوانه رای مردم کرمانشاه است +گزارش تصویری

به گزارش پاتاق نیوز، عبدارضا مصری در جمع نام آوران و ورزشکاران کرمانشاهی با تبریک دهه فجر به مردم و ورزشکاران و نام آوران قهرمانان ملی، از رشادت های شهید سپهبد قاسم سلیمانی یاد کرد و گفت: قاسم سلیمانی کسی بود که مرزهای ایران را ۲ هزار کیلومتر جلوتر برد و خطر را از کشور دور […]

به گزارش پاتاق نیوز، عبدارضا مصری در جمع نام آوران و ورزشکاران کرمانشاهی با تبریک دهه فجر به مردم و ورزشکاران و نام آوران قهرمانان ملی، از رشادت های شهید سپهبد قاسم سلیمانی یاد کرد و گفت: قاسم سلیمانی کسی بود که مرزهای ایران را ۲ هزار کیلومتر جلوتر برد و خطر را از کشور دور ساخت.

وی ادامه داد: بسیاری از مسئولان آن زمانی که شهید سلیمانی در کیلومترها دورتر از ایران مشغول خنثی سازی توطئه دشمن و مبارزه با داعش بود، می‌گفتند سوریه به ما ربطی ندارد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همین مسئولان ولی بعدها فهمیدند هدف از تأسیس داعش حمله به ایران و مرزهای ایران بود.

مصری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمود کرمانشاه سینه ستبر ایران اسلامی است، تصریح کرد: این یعنی هر کرمانشاهی در هر منصب و کسوتی که باشد، باید سینه خود را سپر کند و در کسوت خود بهترین باشد.
به گفته نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، هر فردی در هر کسوتی باید بهترین باشد، یعنی اگر کاسب است باید بهترین کاسب، اگر ورزشکار است باید بهترین ورزشکار و اگر نماینده است باید بهترین نماینده باشد.

مصری متذکر شد: ۱۱۴سال از عمر مجلس می گذرد و خدا را شاکرم به واسطه شما مردم کرمانشاه هر فعالیتی انجام شده از جمله برقرارسازی بیمه روستاییان، بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی و آنچه که در مجلس نصیب کرمانشاه شده، به لطف شما مردم کرمانشاه و با انتخاب خودتان بوده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بعد از ۱۱۴ سال نماینده ای از کرمانشاه به عنوان نایب رئیس مجلس انتخاب شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*