• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021

نخستین جشنواره ملی “رسانه، مرز و مرزنشینی”

  • کد خبر : 7809
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
نخستین جشنواره ملی “رسانه، مرز و مرزنشینی”

به گزارش پاتاق نیوز، جشنواره “رسانه، مرز و مرزنشینی” با هدف تبادل تجارب و ارتقای سطح کیفی و کمی رسانه های استان های مرزی در دو بخش اصلی مختص استان های نوار مرزی کشور و بخش ویژه رسانه های استان آذربایجان غربی برگزار می شود.   “مرز و تبادلات فرهنگی”، “مرز و امنیت”، “مرز و اقتصاد با […]

به گزارش پاتاق نیوز، جشنواره “رسانه، مرز و مرزنشینی” با هدف تبادل تجارب و ارتقای سطح کیفی و کمی رسانه های استان های مرزی در دو بخش اصلی مختص استان های نوار مرزی کشور و بخش ویژه رسانه های استان آذربایجان غربی برگزار می شود. 
 “مرز و تبادلات فرهنگی”، “مرز و امنیت”، “مرز و اقتصاد با تکیه بر اقتصاد مقاومتی”، “مرز و توسعه” و “مرز و آسیب های اجتماعی” محورهای جشنواره در بخش اصلی است و محورهای جشنواره در بخش ویژه که مختص رسانه های استان است، آزاد خواهد بود. 

 آثاری در جشنواره شرکت داده می شوند که از اول خردادماه سال ٩۶ تا اول مهرماه سال ٩٨ در رسانه ها منتشر شده و به تایید مدیرمسوول نشریه برسد.
هر شرکت کننده مجاز به ارسال حداکثر ٢ اثر در بخش های سرمقاله و یادداشت، خبر، عکس خبری، گزارش و مصاحبه است.
مهلت ارسال آثار را تا ٣٠ مهرماه ٩٨ امی باشد و به آثاری که بعد از این تاریخ ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
همه آثار باید دارای مشخصات کامل، نام رسانه و شهر محل نشر باشد لذا آثار فاقد نام مورد رسیدگی قرار نمی گیرند مگر آنکه اثر توسط مدیرمسوول تایید شده باشد.
به نفر اول ٢٠ میلیون ریال، نفر دوم ١۵ میلیون ریال و نفر سوم ١٠ میلیون ریال جایزه نقدی اعطا می شود.
علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس www.resaneh.marz@gmail.com یا به دبیرخانه به آدرس ارومیه، خیابان برق، خیابان امنیت طلب، کوی نیکان، خانه مطبوعات آذربایجان غربی ارسال کنند. 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7809
  • 305 بازدید

برچسب ها