• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021
به مناسبت هفته ارتباطات؛

نشست خبری مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه برگزار شد

  • کد خبر : 17507
  • ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
نشست خبری مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه برگزار شد
به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی،نشست خبری مهندس قبادیان،مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه بااصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش پاتاق نیوز، در این جلسه که باتلاوت آیاتی چندازکلام الله مجیدوپخش سرودجمهوری اسلامی ایران آغازشد.

ابتداحسین آتشکاری رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ضمن خوش آمدگویی به حاضران به بیان توضیحاتی درخصوص نقش واهمیت جایگاه رسانه درتبیین وتشریح عملکرددستگاههای خدمات رسان پرداخت وگفت:رسانه ها بادست هنرمندانه خود می توانند نقش بسزایی در بیان عملکرد دستگاههای خدمات رسان ازجمله مجموعه بزرگ مخابرات داشته باشند؛ چراکه وظیفه همگان است که در ایجاد روحیه نشاط و امید در بین آحاد جامعه به سهم خودتلاش کنیم.

سپس مهندس قبادیان مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه طی سخنانی به بیان عملکرد مجموعه مخابرات منطقه کرمانشاه در طی یک سال گذشته پرداخت و خاطر نشان کرد:رسانه ها نقشی انکارناپذیردر بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و دستگاههای خدمات رسان و به ویژه شرکت مخابرات دارند و بحمدالله دراین زمینه تعامل بسیارخوبی با عزیزان این عرصه وجود دارد.

وی ادامه داد: انتظارمااز رسانه هااین است که پیشرفتهاوخودباوری های نیروهای متخصص،انقلابی و متعهد مخابرات برای مردم تبیین شود تا عموم جامعه از زحمات و خدماتی که در زمینه ارتباطات انجام می گردد مطلع شوند.

قبادیان درادامه افزود: با وجود شیوع ویروس کرونا و محدودیت های بوجود آمده ،خوشبختانه در مسیر خدمت رسانی به مردم از جانب مخابرات نه تنها اختلالی بوجود نیامد بلکه به لطف الهی خدمت رسانی درتوسعه زیرساختهای ارتباطی تسریع پیدا کرده است.

در ادامه این جلسه،مهندس قبادیان به پرسشهای مطرح شده ازسوی خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضردرجلسه پاسخ دادند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17507
  • 79 بازدید