• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

نشست مجمع نمایندگان استان به منظور بررسی مشکلات حوزه‌های انتخابیه

  • کد خبر : 11487
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
نشست مجمع نمایندگان استان به منظور بررسی مشکلات حوزه‌های انتخابیه

به گزارش پاتاق نیوز ، مجمع نمایندگان استان به منظور بررسی مشکلات حوزه‌های انتخابیه خود صبح امروز با حضور در دیوان محاسبات با برخی از مدیران استانی دیدار کردند. مصری رییس مجمع نمایندگان استان در این نشست با اشاره به اینکه کشور با وجود تحریم‌ها شرایط سختی را سپری می‌کند، گفت: امیدواریم روزی برسد که اقتصاد کشور وابسته […]

به گزارش پاتاق نیوز ، مجمع نمایندگان استان به منظور بررسی مشکلات حوزه‌های انتخابیه خود صبح امروز با حضور در دیوان محاسبات با برخی از مدیران استانی دیدار کردند.

مصری رییس مجمع نمایندگان استان در این نشست با اشاره به اینکه کشور با وجود تحریم‌ها شرایط سختی را سپری می‌کند، گفت: امیدواریم روزی برسد که اقتصاد کشور وابسته به نفت نباشد و با بهره گیری از بخش خصوصی تمام تحریم‌ها را کنار بزنیم.

حجت الاسلام حسینی کیا نماینده شهرستان سنقر و کلیایی هم گفت: آمارسازی‌های قبلی چالش جدی ماست، زیرا بسیاری از مناطق ما محروم‌تر هستند که متاسفانه در نظر گرفته نشده است و در حوزه راه و آب رسانی به روستا‌ها هم مشکلات زیادی در شهرستان سنقر و کلیایی وجود دارد.

محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه نیز در خصوص بودجه استانی اظهار داشت: این بودجه متعلق به شخص خاصی نیست و باید تقسیمات بودجه برای مردم شفاف سازی شود، زیرا اعتماد مردم به نمایندگان و دولت افزایش می‌یابد.

رضایی نماینده مردم شهرستان‌های کنگاور، صحنه و هرسین هم در این جلسه با انتقاد از بی توجهی مسئولان نسبت به شهرستان‌های شرقی گفت: با توجه به امار بیکاری و محرومیت باید این شهرستان‌ها در توزیع اعتبارات بیشتر دیده شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11487
  • 115 بازدید

برچسب ها