۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 10136
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
  • 74 بازدید
  • ارسال توسط :
نصب دومین دستگاه اکسیژن ساز برای بیماران کرونایی در بیمارستان فارابی کرمانشاه

نصب دومین دستگاه اکسیژن ساز برای بیماران کرونایی در بیمارستان فارابی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از نصب دستگاه دوم اکسیژن ساز ۳۷۵ لیتری جهت بیماران مبتلا به ویروس کرونا در مرکز آموزشی درمانی فارابی خبر داد. دکتر شیرزادیان گفت: برای خرید این دستگاه که بعنوان دستگاه دوم این مرکز و به منظور جبران کمبود اکسیژن مدیکال بیمارستانی در مرکز دوم […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از نصب دستگاه دوم اکسیژن ساز ۳۷۵ لیتری جهت بیماران مبتلا به ویروس کرونا در مرکز آموزشی درمانی فارابی خبر داد.

دکتر شیرزادیان گفت: برای خرید این دستگاه که بعنوان دستگاه دوم این مرکز و به منظور جبران کمبود اکسیژن مدیکال بیمارستانی در مرکز دوم کرونای دانشگاه اختصاص پیدا کرده، نزدیک به یک میلیارد تومان از منابع داخلی دانشگاه علوم پزشکی هزینه شده است.
وی افزود: با ملحق شدن این دستگاه به شبکه گاز‌های طبی بیمارستان، ظرفیت مجموع اکسیژن خروجی کل به حدود۵۵۰ لیتر در دقیقه افزایش پیدا خواهد کرد و یک حاشیه امن برای بیماران کرونایی بستری در مرکز فارابی فراهم می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*