• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

نظارت ۱۷ تیم دامپزشکی بر عرضه فرآورده‌های خام دامی

  • کد خبر : 9856
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
نظارت ۱۷ تیم دامپزشکی بر عرضه فرآورده‌های خام دامی

به گزارش پاتاق نیوز، رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی ومواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: ۱۷ تیم دامپزشکی بر عرضه فرآورده‌های خام دامی در استان نظارت دارند. رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی ومواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه بااشاره به اینکه  از این تعداد ۴ اکیپ در شهرستان کرمانشاه، یک اکیپ […]

به گزارش پاتاق نیوز، رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی ومواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: ۱۷ تیم دامپزشکی بر عرضه فرآورده‌های خام دامی در استان نظارت دارند.

رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی ومواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه بااشاره به اینکه  از این تعداد ۴ اکیپ در شهرستان کرمانشاه، یک اکیپ ویژه در سراسر استان کار نظارت را برعهده دارند گفت: در هر یک از  شهرستانها هم یک اکیپ مجزا کارنظارت بر عرضه فرآورده‌های خام دامی را برعهده دارد.
ظفری پور با اعلام اینکه در یازده ماهه امسال ۹۰ هزار بازدید در مراکز عرضه استان صورت گرفته است گفت: طی همین مدت بیش از ۶ هزار مورد غیر بهداشتی گزارش و ۱۷۰ تن فرآورده غیر بهداشتی هم امحا شده است.
وی با اشاره به ارتقا  سطح بهداشتی در مراکز عرضه استان افزود:شهروندان در صورت مشاهده تخلف می‌توانند علاوه برشماره دامپزشکی شهرستان‌ها با سامانه تلفنی ۱۵۱۲ وسامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ موارد را اطلاع دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9856
  • 196 بازدید

برچسب ها