• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

۳۲ نفر برای انتخابات اتاق کرمانشاه کاندید شدند

  • کد خبر : 4410
  • ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
۳۲ نفر برای انتخابات اتاق کرمانشاه کاندید شدند

کیوان کاشفی در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز،  اظهار کرد: نهمین دوره انتخابات هیات رئیسه و هیات نمایندگان اتاق کرمانشاه همزمان با اتاق های سراسر ایران یازدهم اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد. وی افزود: از حدود دو هفته قبل هیات نظارت بر انتخابات و انجمن نظارت کار خود را آغاز کردند که این هیات‌ها […]

کیوان کاشفی در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز،  اظهار کرد: نهمین دوره انتخابات هیات رئیسه و هیات نمایندگان اتاق کرمانشاه همزمان با اتاق های سراسر ایران یازدهم اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.
وی افزود: از حدود دو هفته قبل هیات نظارت بر انتخابات و انجمن نظارت کار خود را آغاز کردند که این هیات‌ها نیز متشکل از چهار نفر از اعضای اتاق و یک نفر رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هر استان به عنوان نماینده دولت است.
عضو هیات رئیسه اتاق ایران با اشاره به فراخوان دو هفته‌ای برای ثبت نام از کاندیداها، یادآور شد: تا روز گذشته که آخرین فرصت ثبت نام کاندیداها بود ۳۲ نفر در کرمانشاه ثبت نام کردند که این افراد در چهار گروه بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی هستند

.
به گفته کاشفی، افرادی که نامزد شدند باید کارت بازرگانی داشته باشند و سه سال هم از سابقه کارت بازرگانی آنها گذشته باشد، به علاوه برخی شرایط عمومی از جمله نداشتن محکومیت موثر و جرم و … را نیز دارا باشند.
وی اظهار کرد: مدارک این افراد مجدد توسط هیات نظارت و انجمن بررسی خواهد شد و بعد از تایید صلاحیت، این نامزدها می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.
وی خاطرنشان کرد: کاندیداها به مدت یک هفته و تا ۲۴ ساعت قبل از روز انتخابات امکان تبلیغات و معرفی برنامه‌های خود را دارند.
رئیس اتاق کرمانشاه با بیان اینکه فقط افرادی که کارت بازرگانی فعال دارند میتوانند در انتخابات شرکت کنند و رای بدهند، تاکید کرد: باید یک سال از سابقه کارت بازرگانی این افراد گذشته باشد.
کاشفی با اشاره به برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی، اضافه کرد: نتایج انتخابات همان روز اعلام خواهد شد و برابر آیین‌نامه در کرمانشاه نیز مانند تمام استان‌های دیگر ۱۵ نفر برای مدت چهار سال انتخاب خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: این ۱۵ نفر شامل پنج نفر در بخش بازرگانی، پنج نفر در بخش صنعت، دو نفر در بخش معدن و سه نفر در بخش کشاورزی هستند.
به گفته عضو هیات رئیسه اتاق ایران، بعد دو ماه فرصت برای جابجایی، دوره نهم هیات نمایندگان از خرداد سال آینده فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز خواهند کردند و انتخابات هیات نمایندگان اتاق ایران نیز در خرداد ماه برگزار خواهد شد.
کاشفی مهمترین نکته در انتخابات را رعایت اخلاق، انضباط، شفافیت و سلامت انتخابات دانست و عنوان کرد: از کاندیداها هم توقع داریم صرفا به بیان برنامه های خود بپردازند و از تخریب یکدیگر خودداری کنند.
وی ابراز امیدواری کرد انتخابات پارلمان بخش خصوصی، گامی برای کمک به توسعه اقتصادی استان کرمانشاه باشد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4410
  • 334 بازدید

برچسب ها