• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه:

«نفوذ فرهنگی» دشمن در کرمانشاه مشهود است/ تکیه معاون‌الملک مکان اهتزاز پرچم سیدالشهدا است

  • کد خبر : 14778
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
«نفوذ فرهنگی» دشمن در کرمانشاه مشهود است/ تکیه معاون‌الملک مکان اهتزاز پرچم سیدالشهدا است
کرمانشاه - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: راه نفوذ فرهنگی دشمن در سایه غفلت برخی از مسئولان در استان کرمانشاه هموار شده است.

به گزارش پاتاق نیوز، حجت‌الاسلام یوسف احمدی در تجمع امروز که در واکنش به هتاکی به ساحت مقدس امام حسین (علیه السلام) در تکیه معاون الملک برگزار شد، اظهار داشت: پس از انتشار کلیپ‌ها و فیلم‌های مبتذلی که در تکیه تاریخی و مذهبی معاون الملک تولید شده، قلب مردم کرمانشاه شکست.

احمدی با بیان اینکه انقلاب ملت ایران برای نهادینه شدن ارزش‌های دینی ایجاد شد افزود: انقلاب اسلامی از نهضت و قیام حسینی سرچشمه گرفته است و مردم استان کرمانشاه قرن‌ها در تکیه‌ای همچون معاون الملک برای سیدالشهدا عزاداری کرده و ارادت خویش را به اهل بیت (علیهم‌السلام) نشان داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در سایه غفلت مسئولان بی‌کفایت هر روز راه برای نفوذ فرهنگی دشمن در کرمانشاه بازتر می‌شود، عنوان کرد: میراث فرهنگی امانتدار مردم ولایتمدار کرمانشاه در موضوع تکیه معاون الملک است اما این مکان مذهبی و تاریخی به کارگاه ساز و قهوه‌خانه تبدیل شده است تا برخی آزادانه در تکیه امام حسین(علیه السلام) کلیپ‌های مبتذل بسازند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خواستار برخورد با عاملان و آمران هتک حرمت بی‌سابقه به دستگاه امام حسین(ع) شد و تأکید کرد: اکنون به طور جدی خواهان عزل مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه و خلع ید این اداره کل در موضوع مدیریت این مکان مذهبی هستیم تا تولیت این مکان به نوادگان بانی این بنا سپرده شود.

احمدی با بیان اینکه از مراجع قضایی خواستار پیگیری جدی این مسئله هستیم تا از این‌گونه اقدامات وقیحانه و ساختارشکنانه جلوگیری کنند بیان کرد: اتفاقات اخیر را بی‌بی‌سی و بیگانگان در حال تبلیغ و رسانه‌ای کردن هستند و چنانچه دقت کنیم می‌بینیم که برخی افراد در داخل با جهالت خود مسیر نفوذ فرهنگی غرب را هموار می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه همه کسانی که علیه دستگاه امام حسین (علیه‌السلام) فعالیت می‌کنند بی‌آبرو خواهند شد افزود: مسببان این قضیه باید به سختی مجازات شوند تا دیگر کسی جرأت انجام اینگونه اقدامات ضداخلاقی را نداشته باشد و تکیه معاون الملک از این تاریخ باید برای نشر معارف حسینی باز باشد.

 احمدی با اشاره به اینکه در مقابله با جریان نفوذ باید مسئولان امنیتی و اطلاعاتی با جدیت پیگیر این قضیه ضدفرهنگی باشند و ریشه نفوذ فرهنگی و ولنگاری را در استان کرمانشاه خشک کنند بیان کرد:  محل اقامه عزای امام حسین (علیه السلام) محل ترویج بی‌دینی و بی‌فرهنگی شده است ولی خم به ابروی بسیاری از مسئولان اجرایی وارد نشده است.

وی با بیان اینکه استان کرمانشاه ۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است تصریح کرد: از مدیران میراث فرهنگی می‌پرسیم چرا باید درهای تکیه معاون‌الملک برای رقاصه‌ها باز باشد اما نوکران امام حسین (علیه السلام) اجازه حضور در این مکان را نداشته باشند؟

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، افزود: مردم انقلابی کرمانشاه پشتیبان مسئولان انقلابی و متدین و ولایت‌مدار هستند اما مسئولانی که آب به آسیاب دشمن می‌ریزند بدانند که دیگر در برابر آنها کوتاه نخواهیم آمد و اجازه نمی‌دهیم خون شهدا در استان کرمانشاه توسط عده‌ای فریب‌خورده پایمال شود.

احمدی خاطرنشان کرد: از رسانه‌های انقلابی کرمانشاه که در این مدت پیگیر جدی این موضوع بودند تشکر می‌کنیم و از این پس اجازه نمی‌دهیم تکیه معاون الملک به محلی برای نفوذ فرهنگی دشمن تبدیل شود و پرچم عزاداری سیدالشهداءبه برکت حرکت انقلابی جوانان بر سردر تکیه معاون الملک به اهتزاز در می‌آید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه گروهی از جوانان انقلابی با بصیرت اقدام به جمع‌آوری قهوه‌خانه از تکیه بیگلربیکی کردند، گفت: مردان و زنان مومن و متدین امروز اینجا تجمع کردند تا به دشمنان اعلام کنند که پای ارزشهای انقلابی با تمام توان خود خواهند ایستاد.

در این مراسم قطعنامه‌ای در محکومیت اقدامات ضدفرهنگی اخیر در مکان تکیه معاون الملک خوانده شد که با تکبیر مردم همراه بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14778
  • 292 بازدید