• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
استاندار کرمانشاه خبرداد:

نقشه راه تحقق «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» در کرمانشاه تدوین می‌شود

  • کد خبر : 16737
  • ۰۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
نقشه راه تحقق «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» در کرمانشاه تدوین می‌شود
استاندار کرمانشاه گفت: تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و اتاق بارگانی یک نقشه راه برای تحقق شعار سال«تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» در استان تدوین خواهند کرد.

هبه گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: امروز اولین جلسه نشست شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی با حضور تعدادی از مدیران و فرمانداران با دستور کار تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه برای تحقق شعار سال مقرر شد یک نقشه راه تهیه شود که ترسیم آن به عهده تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و اتاق بارگانی گذاشته شده تا در قالب آن پشتیبانی‌ها افزایش و موانع از سرراه تولید و سرمایه‌گذاران برداشته شود.

تحقق شعار سال نیازمند همکاری ارکان‌های حاکمیتی نظام است

استاندار کرمانشاه یکی از الزامات و راهکارهای اصلی حمایت از تولید و پشتیبانی و همچنین رفع موانع را بهبود فضای کسب و کار دانست و افزود: برای تحقق شعار سال نیازمند همکاری و هماهنگی بین ارکان‌های حاکمیتی نظام و نمایندگان آن‌ها همچون استانداری، نمایندگان مجلس، نماینده ولی فقیه در استان هستیم که به‌حمدالله این هماهنگی و همکاری در استان کرمانشاه وجود دارد.

کرمانشاه در آستانه پیک جدید بیماری کرونا قرار دارد

وی در ادامه وضعیت بیماری کرونا در استان را مطلوب ارزیابی نکرد و گفت: کرونای انگلیسی در کمین استان است و در آستانه اوج گرفتن پیک دوباره کرونا هستیم.

بازوند تصریح کرد: شهرستان اسلام‌آباد غرب نارنجی شده و امکان قرمز و نارنجی شدن دیگر شهرستان‌ها هم در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد.

وی در پایان، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهر به حدود ۴۰ درصد رسیده و این بسیار خطرناک است و باید مردم پروتکل‌ها بهداشتی را رعایت کنند تا گرفتار اوج‌گیری کرونا در استان نباشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16737
  • 101 بازدید