• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

نمایشگاه «خودرو و قطعات» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کرمانشاه برگزار می‌شود

  • کد خبر : 12878
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
نمایشگاه «خودرو و قطعات» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه گفت: دهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پارک شاهد برگزار می‌شود. حامد وفاپور با اشاره به برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از عصر امروز (۲۲ مهرماه)، اظهار داشت: این سومین نمایشگاهی است که امسال […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه گفت: دهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پارک شاهد برگزار می‌شود.

حامد وفاپور با اشاره به برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از عصر امروز (۲۲ مهرماه)، اظهار داشت: این سومین نمایشگاهی است که امسال و بعد از شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این نمایشگاه تا ۲۵ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد دایر است و ساعت بازدید از نمایشگاه نیز هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ دقیقه خواهد بود.

مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه عنوان کرد: این نمایشگاه در فضای یک‌هزار و ۵۰۰ مترمربع برپا شده و شرکت‌هایی از استان‌های کرمانشاه و تهران در این نمایشگاه حضور دارند.

وفاپور با اشاره به به رعایت کامل موازین بهداشتی در این نمایشگاه، افزود: کار شستشو، ضدعفونی و گندزدایی سالن‌های نمایشگاه انجام شده و تا روز آخر برگزاری نمایشگاه، این کار روزانه به صورت دو نوبت انجام خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12878
  • 117 بازدید

برچسب ها