• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

نمایشگاه «سوغات حجاج» در کرمانشاه

  • کد خبر : 7102
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
نمایشگاه «سوغات حجاج» در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، حامد دارابی اظهار داشت: در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی برنامگذاری سال «رونق ملی» و به منظور جلوگیری از خروج ارز از کشور و رونق تولیدات ملی، این نمایشگاه از ۱۰ تا ۱۳ تیرماه در سالن زاگرس نمایشگاه‌های بین المللی استان واقع در بوستان شاهد برگزار می‌شود.وی با بیان […]

به گزارش پاتاق نیوز، حامد دارابی اظهار داشت: در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی برنامگذاری سال «رونق ملی» و به منظور جلوگیری از خروج ارز از کشور و رونق تولیدات ملی، این نمایشگاه از ۱۰ تا ۱۳ تیرماه در سالن زاگرس نمایشگاه‌های بین المللی استان واقع در بوستان شاهد برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه با پیشنهاد حج و زیارت و با همکاری سازمان صمت و شرکت بین المللی نمایشگاه‌های استان برگزار خواهد ش، افزود: در این نمایشگاه سوغات ویژه حجاج نظیر پوشاک، پارچه و منسوجات، خشکبار و … با تخفیفات ویژه توسط تولیدکنندگان داخلی ارائه خواهد شد.
مدیرکل حج و زیارت استان خاطرنشان کرد: نمایشگاه ویژه هفته حج نیز همزمان با این رویداد در محل نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
دارابی ابراز امیدواری کرد با برگزاری این نمایشگاه، حجاج کرمانشاه و استان‌های همجوار نسبت به خرید سوغات مورد نیاز خود اقدام کرده و با کوله باری سبک در ایام حج فقط به انجام مناسک و معنویات حوزه حج بپردازند.
در حج ۹۸ هفت کاروان شامل سه کاروان اهل سنت و چهار کاروان اهل تشیع با حضور هزار زائر از استان کرمانشاه روز ۳۰ تیرماه به حج مشرف خواهند شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7102
  • 239 بازدید

برچسب ها