• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

نمایشگاه شیرینی،شکلات و مواد غذایی در کرمانشاه

  • کد خبر : 4508
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
نمایشگاه شیرینی،شکلات و مواد غذایی در کرمانشاه

امامی نیا مدیر امور نمایشگاهی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق‌نیوز اظهار داشت: نمایشگاه شیرینی،شکلات و مواد غذایی از ۷ تا ۱۲ بهمن در بوستان شاهد کرمانشاه برگزار می شود. امامی نیا افزود: علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند در ایام نمایشگاه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ جهت بازدید از غرفه های نمایشگاه به […]

امامی نیا مدیر امور نمایشگاهی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق‌نیوز اظهار داشت: نمایشگاه شیرینی،شکلات و مواد غذایی از ۷ تا ۱۲ بهمن در بوستان شاهد کرمانشاه برگزار می شود.
امامی نیا افزود: علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند در ایام نمایشگاه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ جهت بازدید از غرفه های نمایشگاه به محل دائمی نمایشگاه های کرمانشاه مراجعه کنند.
وی در خصوص پراگندگی جغرافیایی غرفه‌ داران این نمایشگاه گفت: تعداد ۱۱۰ واحد شرکت کننده مواد غذایی، شیرینی، شکلات و سوغات از استان های قزوین، مرکزی، زنجان، اردبیل، البرز، مازندران، تهران، گیلان، یزد، مشهد، لرستان، همدان، تبریز، ارومیه، اصفهان، خراسان، شیراز، کرمان، کردستان، قم و کرمانشاه محصولات خود را ارائه مینمایند.
مدیر امور نمایشگاهی کرمانشاه در مورد برنامه های جانبی این نمایشگاه افزود: در کنار نمایشگاه شیرینی،شکلات و مواد غذایی روز چهارشنبه ۱۰ بهمن بزرگترین کیک استان به مساحت۳۰ مترمربع پخته و در بین بازدیدکنندگان توزیع گردد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4508
  • 412 بازدید

برچسب ها