• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

نمایشگاه فرش و تابلوفرش دستباف در کرمانشاه برپا می‌شود

  • کد خبر : 12438
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
نمایشگاه فرش و تابلوفرش دستباف در کرمانشاه برپا می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز،مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه گفت: نمایشگاه تخصصی فرش و تابلوفرش دستباف به منظور حمایت از تولیدکنندگان داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه برپا می‌شود. حامد وفاپور از برپایی نمایشگاه تخصصی فرش و تابلوفرش دستباف خبر داد و اظهار داشت: نمایشگاه مذکور با حضور ۳۰ تولید کننده در زمینه فرش و تابلو فرش […]

به گزارش پاتاق نیوز،مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه گفت: نمایشگاه تخصصی فرش و تابلوفرش دستباف به منظور حمایت از تولیدکنندگان داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه برپا می‌شود.

حامد وفاپور از برپایی نمایشگاه تخصصی فرش و تابلوفرش دستباف خبر داد و اظهار داشت: نمایشگاه مذکور با حضور ۳۰ تولید کننده در زمینه فرش و تابلو فرش دستباف از استان‌های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی،  کرمانشاه کاشان، تربت جام و… از فردا، سه شنبه (هشتم مهرماه)  به مدت ۶ روز برگزار خواهد شد.

وی ادمه داد: نمایشگاه تخصصی فرش و تابلوفرش دستباف در فضایی بیش از ۲ هزار متر در ۳۰ غرفه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برپا می‌شود.

مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه هدف از برپایی این نمایشگاه را حمایت از تولیدکنندگان و تولیدات داخلی عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصد نیز برای خریداران اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه تا ۱۳ مهرماه دایر است، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند در زمان برگزاری نمایشگاه مذکور همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ از این نمایشگاه بازدید کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12438
  • 140 بازدید

برچسب ها