• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

نمایشگاه کتاب کرمانشاه ۱۸ آذر برپا می‌شود

  • کد خبر : 8810
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
نمایشگاه کتاب کرمانشاه ۱۸ آذر برپا می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برپایی پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه از ۱۸ آذر امسال خبر داد./ایسنا سیروس کاظمی با اشاره به برپایی سالانه نمایشگاه بزرگ کتاب در کرمانشاه، گفت: امسال نیز این نمایشگاه از ۱۸ آذر در کرمانشاه برپا می‌شود. وی با […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برپایی پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه از ۱۸ آذر امسال خبر داد./ایسنا

سیروس کاظمی با اشاره به برپایی سالانه نمایشگاه بزرگ کتاب در کرمانشاه، گفت: امسال نیز این نمایشگاه از ۱۸ آذر در کرمانشاه برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه مشکلاتی در بحث مکان برگزاری این نمایشگاه ایجاد شده، گفت: برنامه زمانبندی برپایی نمایشگاه‌ها در محل نمایشگاه بین اللملی کرمانشاه-انتهای پارک شاهد- تدوین شده و برای همین در جهت تامین مکان برپایی نمایشگاه با مشکل مواجه شدیم که رایزنی‌ها در این زمینه در حال انجام است و امیدواریم این مشکل هرچه سریعتر مرتفع شده و بتوانیم نمایشگاه را ۱۸ آذرماه در همین مکان برگزار کنیم.

کاظمی با  اشاره به استقبال هرساله ناشران از نمایشگاه کتاب کرمانشاه، گفت: نمایشگاه کتاب کرمانشاه با توجه به استقبال گسترده مردم کتاب دوست و فرهنگ دوست کرمانشاه همواره مورد توجه ناشران قرار داشته و بسیاری ناشران برتر کشور برای حضوردر این نمایشگاه اعلام آمادگی می‌کنند.

وی افزود: در حال  حاضر نیز ثبت نام ناشران برای حضور در این نمایشگاه از طریق سامانه کشوری “موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران” در حال انجام است و ناشران کرمانشاهی نیز می‌توانند برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کنند.

کاظمی در خصوص عرضه کتابهای جدید الانتشار در این نمایشگاه، گفت: بر اساس قانون نمایشگاه‌های کتاب، کتاب‌هایی که از تاریخ انتشار آنها بیش از شش سال گذشته باشد در نمایشگاه پذیرش نمی‌شوند و تمام نظارت‌ها به کار گرفته می‌شود تا بتوانیم کتابهای جدید الانتشار را به نمایشگاه بیاوریم.

چهاردهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه سال گذشته با حضور بیش از ۵۰۰ ناشر و عرضه بیش از ۱۰۰ هزار عنوان کتاب برپا و پرونده فروش آن طی شش روز برپایی این نمایشگاه، با رقم ۲٫۵ میلیارد تومان بسته شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8810
  • 345 بازدید

برچسب ها