• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

نمایش «آرزوهای بافتنی» به روی صحنه

  • کد خبر : 9141
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۵۹
نمایش «آرزوهای بافتنی» به روی صحنه

به گزارش پاتاق نیوز، نمایش «آرزوهای بافتنی» ویژه گروه‌های سنی خردسال و کودک تا پایان ماه آذر ۱۳۹۸ به نمایش در خواهد آمد.فتاحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت : نمایش «آرزوهای بافتنی» کاری از واحد تولید تئاتر کانون پرورش فکری این استان برای نمایش عموم و در سالن نمایش مرکز فرهنگی‌هنری شماره ۴ کانون […]

به گزارش پاتاق نیوز، نمایش «آرزوهای بافتنی» ویژه گروه‌های سنی خردسال و کودک تا پایان ماه آذر ۱۳۹۸ به نمایش در خواهد آمد.
فتاحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت : نمایش «آرزوهای بافتنی» کاری از واحد تولید تئاتر کانون پرورش فکری این استان برای نمایش عموم و در سالن نمایش مرکز فرهنگی‌هنری شماره ۴ کانون پرورش فکری شهر کرمانشاه به روی صحنه رفته است.

او گفت : بر همین اساس، در راستای فعالیت واحد تولید تئاتر و انجمن هنرهای نمایشی کانون استان کرمانشاه و پیگیری برای اجراهای مداوم نمایشی برای کودکان‌ونوجوانان کرمانشاهی، نمایش «آرزوهای بافتنی» از آذرماه امسال در سالن نمایش مرکز فرهنگی‌هنری شماره ۴ کانون پرورش فکری در شهر کرمانشاه در حال نمایش است.

 فتاحی افزود: ساخت تمام نقش‌های این نمایش روی تابلوی نمایش و با همراهی لحظه به لحظه بچه‌ها (تماشاگران) انجام می‌شود، که تجربه ای دل‌نشین و مفرح از انجام نمایش مشارکتی است.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه گفت: همدلی، دوستی، گذشت و همکاری شخصیت‌ها از شاخصه‌های این نمایش است که با ترانه‌های شاد و مفهومی همراه می‌شود.

«هادی لایقی»، مربی هنری کانون استان کرمانشاه و کارگردان این نمایش گفت: نمایش «آرزوهای بافتنی» شامل مفاهیم آموزشی نسبت به اهمیت آب در زندگی امروزی و همچنین، توجه به طبیعت و محیط زیست است.

لایقی گفت: نمایش «آرزوهای بافتنی» در سال‌های گذشته در شهر همدان و با بازیگران همدانی حدود یکصد و سی اجرا داشته و در دوسال متوالی در بخش اجراهای ویژه شهرستان‌های جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان همدان، در شهرهای اسدآباد و بهار به روی صحنه رفته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9141
  • 285 بازدید

برچسب ها