• امروز : پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 22 April - 2021

نمایندگان مراقب باشند دوباره پایمان در چاله نرود

  • کد خبر : 4605
  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
نمایندگان مراقب باشند دوباره پایمان در چاله نرود

به گزارش پاتاق نیوز، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه با تذکر به مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره FATF اظهار داشت: مسئولان باید توجه داشته باشند که غربیها برای هیچ کشوری نیت خیر ندارند بنابراین نباید به شرط و شروط اعتماد کرد. امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه غربیها […]

به گزارش پاتاق نیوز، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه با تذکر به مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره FATF اظهار داشت: مسئولان باید توجه داشته باشند که غربیها برای هیچ کشوری نیت خیر ندارند بنابراین نباید به شرط و شروط اعتماد کرد.
امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه غربیها روی شرط و شروط ما در FATF باقی نمی‌مانند، عنوان کرد: باید برجام را الگو قرار دهیم که برای بار دوم در چاله نیفتیم و دقت لازم را داشته باشیم.
علما گفت: امام راحل(ره) در سال ۴۲ فرمودند در زمان تصمیم‌گیری ۵۰ سال آینده را تصور می‌کنم بنابراین ما نیز نباید کاری کنیم که آیندگان تصمیمات ما را زیر سؤال ببرند.
خطیب جمعه کرمانشاه افزود: حکومت ما مبتنی بر اسلام است و هر چیزی که با ولی فقیه سازش داشت مورد قبول است اما چنانچه سازش نداشته باشد قابل اعتماد نیست و وزیر امور خارجه هم بر غیرقابل اعتماد بودن غربیها اذعان دارد.

علما با بیان اینکه در هشت سال جنگ تحمیلی ۶۰ کشور علیه جوانان ما متحد شدند اما شکست خوردند عنوان کرد: شکست در مقابل توان هسته‌ای ایران، شکست دشمن در سوریه، شکست در فتنه ۸۸، شکست در وابستگی ایران و شکست در فلسطین از دستاوردهای انقلاب است.
وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران با قدرت انقلاب ۴۰ سال ابرقدرت آمریکا را معلق نگه داشته است گفت: انقلاب به معنای ۴۰ سال تجربه و حاکمیت خدا، رسول، قرآن و ولایت فقیه است و انقلاب قدرتها را شکست و بر حاکمیت اسلام تأکید کرد.
علما با بیان اینکه امام(ره) از روز نخست تا وصیتنامه مبنای انقلاب را اسلام قرار داد بیان کرد: به تعبیر امام(ره) این انقلاب با امداد غیبی و الهی پیروز شد و دهه فجر نقطه رهایی ملت ایران و سعادت ملتهای اسلامی است.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه اکنون ایران به عنوان قدرت منطقه مطرح است اظهار کرد: آنچه که انقلاب را حفظ می‌کند و دشمن از آن هراس دارد رعایت تمام شئون اسلام و تقوا به‌ویژه از طرف مسئولان است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان کرد: امام(ره) از سرمایه‌هایی برخوردار بود که توانست این انقلاب جهانی را مدیریت کند و شخصیتهای تراز اول در مقابل او تسلیم باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4605
  • 274 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه