• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

نمایندگان و مسئولان خوش سلفی که از هول حلیم توی دیگ ‌می افتند.

  • کد خبر : 4161
  • ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
نمایندگان و مسئولان خوش سلفی که از هول حلیم توی دیگ ‌می افتند.

به گزارش پاتاق نیوز، چندیست که پس از اتفاقات عجیب و ‌غریب در یکی از هیأت های ورزشی و انتصاب سرپرست در آن هیأت ، فرد تازه منصوب شده اقدام به صدور احکام خودجوش و ‌خارج از قانون برای نمایندگان مجلس ، بعضی از معاونین استاندار ، شهردار تازه منصوب شده کرمانشاه و دیگر مسئولین […]

به گزارش پاتاق نیوز، چندیست که پس از اتفاقات عجیب و ‌غریب در یکی از هیأت های ورزشی و انتصاب سرپرست در آن هیأت ، فرد تازه منصوب شده اقدام به صدور احکام خودجوش و ‌خارج از قانون برای نمایندگان مجلس ، بعضی از معاونین استاندار ، شهردار تازه منصوب شده کرمانشاه و دیگر مسئولین استانی نموده که هیچ گونه وجاهت قانونی ندارد و قطعاً با ورود اداره کل بازرسی به این موضوع زوایای پُر پیچ و‌خمی از پشت پرده ی این انتصابات غیر قانونی عیان خواهد شد.
اما نکته مهم در این انتصابات ذوق و لذتی است که خصوصاً نمایندگان مجلس از این انتصاب بُرده اند !!!!!
نماینده محترم ‌لطفاً شأن خود و موکلین تان را حفظ نمایید، شما که مسئول تدوین قانون هستید چگونه انتصاب غیر قانونی خود را قبول کرده و ‌میپذیرید؟ آیا تصمیمات شما در جلسات مجلس هم بدین صورت است؟ لطف کرده و پس از پیگیری و ‌مطالعه آئین نامه هیئت های ورزشی نسبت به تبری جویی خود از این انتصابات پوشالی اقدام‌کنید تا مردم فکر نکنند که نسبت به قانون بی اطلاع بوده و به خاطر جلب آراء در انتخابات آینده مجلس زیر بار هر عمل غیر قانونی میروید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4161
  • 346 بازدید

برچسب ها