• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

نوبت‌دهی شورای حل اختلاف کرمانشاه اینترنتی شد

  • کد خبر : 10179
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
نوبت‌دهی شورای حل اختلاف کرمانشاه اینترنتی شد

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه گفت: سامانه نوبت‌دهی غیرحضوری در شورای حل اختلاف شهرستان کرمانشاه راه‌اندازی شد. جبار تجری اعلام کرد: در راستای تکریم مراجعان به مجموعه شوراهای حل اختلاف مرکز کرمانشاه و جلوگیری از ازدحام غیرمتعارف و انتقال برخی از بیماری های واگیردار و نیز برای تسریع در رسیدگی به […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه گفت: سامانه نوبت‌دهی غیرحضوری در شورای حل اختلاف شهرستان کرمانشاه راه‌اندازی شد.

جبار تجری اعلام کرد: در راستای تکریم مراجعان به مجموعه شوراهای حل اختلاف مرکز کرمانشاه و جلوگیری از ازدحام غیرمتعارف و انتقال برخی از بیماری های واگیردار و نیز برای تسریع در رسیدگی به پرونده های اجرایی این واحد، سامانه اینترنتی نوبت دهی در شوراهای حل اختلاف شهرستان کرمانشاه راه اندازی شده است.

وی افزود: شهروندان می توانند با مراجعه به سایت ۸۳۳۸۳۳.ir نسبت به تعیین تاریخ و ساعت مراجعه با ثبت موارد خواسته شده در سایت اقدام و از مراجعه حضوری امتناع کنند.

تجری گفت: راه اندازی این سایت گامی در جهت افزایش و بهره وری رسیدگی ثانوی به پرونده های اجرایی و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین و ارباب رجوع می باشد که امید است مردم نیز در این زمینه همکاری های لازم را با مجموعه شورا انجام دهند تا به بهبود خدمات دهی و نتیجه پرونده ها کمک کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10179
  • 339 بازدید

برچسب ها