• امروز : پنج شنبه - ۱۶ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 25 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 6 May - 2021

نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی آماده برای دفاع از کیان اسلامی

  • کد خبر : 3057
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲
نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی آماده برای دفاع از کیان اسلامی

به گزارش” پاتاق نیوز “ امیر سرتیپ دوم فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش در مراسم رژه نیرو‌های مسلح گفت : نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران هر گونه تهدیدی را در داخل و خارج از فضای سرزمینی کشور در نطفه خفه خواهد کرد. امیر سرتیپ دوم فرهاد آریانفر افزود : تقارن ایام هفته دفاع […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ امیر سرتیپ دوم فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش در مراسم رژه نیرو‌های مسلح گفت : نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران هر گونه تهدیدی را در داخل و خارج از فضای سرزمینی کشور در نطفه خفه خواهد کرد.
امیر سرتیپ دوم فرهاد آریانفر افزود : تقارن ایام هفته دفاع مقدس با محرم منجر شد تا ما بتوانیم بهتر یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم.
وی اضافه کرد : دفاع مقدس و حماسه مردم قهرمان کرمانشاه ، جزء درخشان‌ترین دوران تاریخ ایران اسلامی محسوب می‌شود .
 فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در غرب کشور با بیان اینکه دفاع مقدس یادآور سال‌های خودگذشتگی مردم ایران برای حفاظت از کشور است،  گفت : ما در راه دفاع از ملت بزرگ ایران اسلامی و سرزمینمان با تمام توان به میدان خواهیم رفت .
 آریانفر با بیان اینکه در دفاع مقدس ایمان ، شجاعت و ولایت پذیری ملت بزرگ ایران اسلامی به نمایش گذاشته شد افزود : رزمندگان جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را به خوبی به یادگار گذاشتند .
وی  گفت : نیرو‌های مسلح قهرمان ما با تاثیر پذیری از فرهنگ عاشورایی در اوج آمادگی و سرافرازی قرار دارند و هر تهدیدی را در هر نقطه جعرافیایی سرزمینی و فراسرزمینی در نطفه خفه خواهند کرد.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش تاکید کرد نیرو‌های مسلح آماده جانفشانی هستند تا در هر زمان که لازم باشد به میدان بروند و از ملت بزرگ ایران اسلامی دفاع کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3057
  • 245 بازدید

برچسب ها