• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

هدف ائتلاف بزرگ، خدمت و حل مشکلات اعضای اتاق است

  • کد خبر : 5072
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰:۰۰
هدف ائتلاف بزرگ، خدمت و حل مشکلات اعضای اتاق است

به گزارش پاتاق نیوز، کیوان کاشفی در نشستی با بانوان فعالین اتاق بازرگانی با اشاره به انتخابات همزمان اتاق بازرگانی در سراسر کشور افزود: انتخابات اتاق‌های بازرگانی هر چهارسال یکبار برگزار می‌شود که این انتخابات امسال شنبه ۱۱ اسفند از ساعت ۸صبح آغاز می‌شود. کاشفی با دعوت از همه واجدین شرایط در انتخابات پارلمان بخش […]

به گزارش پاتاق نیوز، کیوان کاشفی در نشستی با بانوان فعالین اتاق بازرگانی با اشاره به انتخابات همزمان اتاق بازرگانی در سراسر کشور افزود: انتخابات اتاق‌های بازرگانی هر چهارسال یکبار برگزار می‌شود که این انتخابات امسال شنبه ۱۱ اسفند از ساعت ۸صبح آغاز می‌شود.
کاشفی با دعوت از همه واجدین شرایط در انتخابات پارلمان بخش خصوصی ادامه داد: انتظار همه اعضای هیئت نمایندگان اتاق کرمانشاه حضور پرشور و فعال همه اعضاء در انتخابات است.
وی در خصوص شائبه‌هایی که در ذهن برخی‌ها هست افزود: عضویت در هیئت نمایندگان هیچگونه منفعت مالی برای اعضاء ندارد و همه اعضاء فعلی خدمت به اعضای اتاق کرمانشاه را بالاترین افتخار خود میدانند.
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه اظهار داشت: خدمت به اعضاء و حل مشکلات اعضاء هدف اصلی ائتلاف بزرگ کرمانشاه است که ان‌شاالله با اعتماد اعضاء اتاق بازرگانی به لیست این ائتلاف همه اهداف ۲۰ گانه ائتلاف بزرگ کرمانشاه محقق خواهد شد.
کاشفی در ادامه با اشاره به عملکرد اتاق بازرگانی در ۴سال گذشته افزود: در تراز‌سنجی که شرکتی بین‌المللی از اتاف‌های کرمانشاه انجام دادند اتاق بازرگانی کرمانشاه رتبه پنجم کشور را توانست کسب کند.
وی جایگاه اتاق کرمانشاه در بین اتاق ایران را خوب دانست و گفت: تنها اتاقی که موفق شده بود چهارISO در یکسال بین اتاق های کشور بگیرد اتاق کرمانشاه بود.
کاشفی ادامه داد: همه موفقیت های ۴ساله گذشته در اتاق کرمانشاه به دلیل تعامل با اعضا و دوری از حواشی  بوده است.
رئیس اتاق کرمانشاه در پایان افزود: مراحل آماده سازی ساختمان جدید اتاق انجام شده که به دلیل دوری از شائبه های انتخاباتی مراسم کلنگ‌زنی و شروع اجرایی مراحل ساخت را به بعد انتخابات موکول کردیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5072
  • 280 بازدید

برچسب ها