• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی:

هربار مسئولی مقابل حرف رهبری ایستاد، ضربه خوردیم/ هرکاری انجام دهیم باز به مردم بدهکاریم

  • کد خبر : 15920
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
هربار مسئولی مقابل حرف رهبری ایستاد، ضربه خوردیم/ هرکاری انجام دهیم باز به مردم بدهکاریم
محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی روز شنبه (۱۱ بهمن) و در آستانه دهه مبارک فجر از پادگان آموزشی "شهدا" سپاه بازدید و با نیروهای این پادگان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پاتاق نیوز، رشیدی در این دیدار با تبریک ایام دهه فجر، از انقلاب ایران به عنوان یک انقلاب ایدئولوژیک یاد کرد و افزود: مبنای حرکت امام (ره) از همان روزهای نخست کلمه الله بود و امامِ عزیز آمد تا به همه جهان بگوید که همه چیز این جهان به دست الله است و همین اتصالِ به خداوند بود که موجب شد هر حرف امام حجتی برای مردم ایران باشد و با هر کلامش لشکری به پاخیزد.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در ادامه محوریت ولایت فقیه و همبستگی مردم پیرامون این محوریت را دو عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: این دو عامل موجب شد تا به امروز انقلاب اسلامی در برابر تمام فشارها مقاومت کند، فشارهایی که گوشه ای از آن به سوریه وارد شد و این کشوررا تا مرز نابودی پیش بُرد و این مقاومت ملت ایران بود که برای تمام ملت های آزاده الگو شد و موجب شده که امروز ملت سوریه هم همچنان ایستاده و مقاومت کنند.

رشیدی با اشاره به خطرات انحراف از مسیر ولایت فقیه گفت: مروری بر تجارب گذشته نشان می‌دهد که هرجا کشور ضربه خورده از آدم هایی بوده که در لباس رییس جمهور یا مسئول، مقابل حرف رهبری ایستاده و حرف دیگری زده اند.

رشیدی با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: امیدواریم از دلِ این انتخابات دولتی جوان و انقلابی روی کار بیاد که چشمش به خدا باشد و به توان داخل اعتماد داشته و گوش به فرمان ولی فقیه باشد و در اینصورت مطمئن باشید حرکت پیش روی انقلاب، حرکتی با عظمت خواهد بود.

وی به دیدار نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: در این دیدار که بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، مقام معظم رهبری از عملکرد مجلس تعریف کردند و از فردای همان روز حملات و حاشیه سازی های علیه مجلس شروع شد.

رشیدی به سرمایه سازی های مجلس برای دولت فعلی هم اشاره کرد وافزود: سه ماه پیش که قرار بود طرح “اقدام راهبردی برای مقابله با تحریم های هسته ای” را تصویب کنیم همین آقایان و دولتمردان مخالف بودند اما در حال حاضر آقای ظریف به پشتوانه و سرمایه همین طرح امروز خواهان برداشتن تحریم ها می شود و به کشورهای اروپایی هشدار می دهد که اگر تحریم ها برداشته نشود، طرح مجلس اجرایی می شود.

این نماینده مجلس در ادامه گریزی هم به موضوعات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ داشت و در رابطه با افزایش چشمگیر حقوق سربازان در بودجه سال آینده کشور هم افزود: برای اولین بار بودجه بسیار عالی برای حقوق سربازان اختصاص داده شده که با این میزان بودجه، حقوق هر سرباز در سال آینده یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود.

رشیدی اقدام مثبت دیگر مجلس در بودجه سال آینده را افزایش تسهیلات ازدواج عنوان کرد وافزود: در سال آینده به هر زوج جوان ۱۴۰ میلیون تومان (هر کدام ۷۰ میلیون تومان) تسهیلات ازدواج پرداخت می شود و اگر پسر زیر ۲۵ سال باشد این رقم ۱۰۰ میلیون تومان و برای ازدواج دختران زیر ۲۳ سال هم همین رقم تسهیلات پرداخت خواهد شد.

وی در پایان با قدردانی از مردم کرمانشاه گفت: ما نمایندگان مجلس هر کاری برای شما مردم انجام دهیم باز هم بدهکار شما خواهیم بود و هیچگاه از زیر دین شما خارج نمی شویم و امیدواریم بتوانیم کار کوچکی در مقابل بدهکاری زیادی که به شما داریم انجام دهیم.

در پایان این نشست جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی پاسخگوی سوالات نیروهای این پادگان بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15920
  • 108 بازدید