• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

هرگونه استفاده از شبکه خدمت رسانی خادمیاران رضوی در امر انتخابات ممنوع می باشد

  • کد خبر : 8950
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱:۱۶
هرگونه استفاده از شبکه خدمت رسانی خادمیاران رضوی در امر انتخابات ممنوع می باشد

به گزارش پاتاق نیوز، در جهت حفظ شانیت معنوی و قدسی خادمی حضرت رضا(ع) ، هرگونه استفاده از شبکه خدمت رسانی خادمیاران رضوی و عنوان خادمیاری رضوی در امر انتخابات ممنوع می باشد. باعنایت به امر تولیت معزز آستان قدس رضوی حضرت حجت الاسلام والمسلمین مروی مبنی بر ممنوعیت هرگونه استفاده و بهره برداری از شبکه […]

به گزارش پاتاق نیوز، در جهت حفظ شانیت معنوی و قدسی خادمی حضرت رضا(ع) ، هرگونه استفاده از شبکه خدمت رسانی خادمیاران رضوی و عنوان خادمیاری رضوی در امر انتخابات ممنوع می باشد.
باعنایت به امر تولیت معزز آستان قدس رضوی حضرت حجت الاسلام والمسلمین مروی مبنی بر ممنوعیت هرگونه استفاده و بهره برداری از شبکه خادمیاران رضوی در امر انتخابات و دستورالعمل های ابلاغی اعلام میگردد ؛ هر گونه بهره برداری خادمیاران رضوی بخصوص مسئولین کانونهای موضوعی و مسئولین کانونهای مرکزی خادمیاری محله ای و شهرستانی از شبکه خادمیاران رضوی در امر انتخابات ممنوع می باشد.
باتوجه به هدف و فلسفه خدمتگزاری مخلصانه شبکه خادمیاری در جهت رضایت حضرت رضا(ع) ؛ می بایست از هرگونه شائبه پیوند بین ساحت خدمتگزاری به آستان قدس رضوی و برخی فعالیتهای جناحی و شخصی سیاسی پرهیز نموده و شانیت معنوی و قدسی مرتبط با خادمی حضرت رضا(ع) حفظ گردد.

ضمنا با عنایت به شرکت بعضی از عناصر ستادی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در جلسه ایی با عنوان “گام دوم انقلاب” به آگاهی می رساند حضور در این جلسه صرفا به جهت مبحث عظیم گام دوم انقلاب مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده که متاسفانه از این نشست به عنوان حامیان لیست جدید انتخاباتی تعبیر شده است!
در پایان تاکید میگردد: انتشار تصاویر حضور برخی از فعالین دفترنمایندگی آستان قدس رضوی در این جلسه نشانه همراهی این دفتر و شبکه های خادمیاری با طیف و لیست خاصی از شرکت کنندگان انتخابات مجلس نبوده و خبر همراهی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه با هرگونه جریان خاص سیاسی و انتخاباتی تکذیب می گردد.
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه
۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8950
  • 297 بازدید

برچسب ها