موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » تاپ 1 » سلامت » کرونا
  • شناسه : 13002
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹
  • 12 بازدید
هشدار بسیار جدی است/ ۸۰ تخت ویژه دیگر کرونا برای کرمانشاه

هشدار بسیار جدی است/ ۸۰ تخت ویژه دیگر کرونا برای کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون بالغ بر ۶۰ تخت I.C.U در دانشگاه راه‌اندازی شده که در تدارک تجهیز ۲۰ تخت دیگر هستیم. محمودرضا مرادی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: موج سوم کرونا همچنان با قدرت و به صورت مهاجم‌تر و خطرناک‌تر ادامه دارد و اصلا […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون بالغ بر ۶۰ تخت I.C.U در دانشگاه راه‌اندازی شده که در تدارک تجهیز ۲۰ تخت دیگر هستیم.

محمودرضا مرادی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: موج سوم کرونا همچنان با قدرت و به صورت مهاجم‌تر و خطرناک‌تر ادامه دارد و اصلا ضعیف نشده است.

وی با اشاره به دوبرابر شدن تعداد بیماران بستری حال حاضر در مقایسه با یک ماه گذشته، گفت: کرونا هر روز با شدت بیشتری در حال پیشروی است، رشد بی‌سابقه تعداد بیماران کرونایی بستری در کرمانشاه و افزایش تعداد مرگ و میرها، زنگ هشدار جدی برای مردم است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اضافه کردن ظرفیت‌ تخت‌های عادی و ویژه بیمارستان‌های استان برای بیماران کرونایی، گفت: به صورت مرتب بر ظرفیت تخت‌ها اضافه می‌شود، اما این اضافه شدن هم حدی دارد تنها تخت نیست باید خدمات درمانی هم به بیماران ارائه شود.

مرادی با بیان اینکه حدود ۲۰ درصد بیماران مشکوک به کرونای استان کرمانشاه در بخش‌های ویژه بستری هستند، گفت: از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون بالغ بر ۶۰ تخت I.C.U در دانشگاه راه‌اندازی شده که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: موافقت تامین تجهیزات نزدیک به ۲۰ تخت ویژه دیگر با وزارت متبوع نهایی شده که به این ترتیب در مجموع ۸۰ تخت ویژه دیگر برای استان، در دوران کرونا راه‌اندازی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*