• امروز : سه شنبه - ۴ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 26 October - 2021

هشدار جدی استاندار کرمانشاه به سودجویان بازار مسکن

  • کد خبر : 6698
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
هشدار جدی استاندار کرمانشاه به سودجویان بازار مسکن

به گزارش پاتاق نیوز،  هوشنگ بازوند در نشست ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای سودجو در بازار مسکن هر قیمتی دلشان می‌خواهد به مردم و به ویژه اقشار ضعیف تحمیل می‌کنند که تداوم این وضعیت قابل قبول نیست. وی افزود: در همین رابطه کمیته‌ای در زیرمجموعه ستاد تنظیم بازار به منظور رسیدگی به وضعیت […]

به گزارش پاتاق نیوز،  هوشنگ بازوند در نشست ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای سودجو در بازار مسکن هر قیمتی دلشان می‌خواهد به مردم و به ویژه اقشار ضعیف تحمیل می‌کنند که تداوم این وضعیت قابل قبول نیست.
وی افزود: در همین رابطه کمیته‌ای در زیرمجموعه ستاد تنظیم بازار به منظور رسیدگی به وضعیت اجاره بها در استان تشکیل گردیده تا با این نابسامانی‌ها برخورد کند.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: باید این کمیته درصد مشخصی برای میزان افزایش اجاره بها تعیین کند و بر رعایت آن به شکل جدی نظارت داشته باشد و با سودجویان برخورد کند.
بازوند افزود: خوشبختانه جلسات ستاد تنظیم بازار اثرات خوبی در کنترل قیمت‌ها در بازار و جلوگیری از نابسامانی‌ها و التهابات عرضه کالا‌ها و بهبود قیمت‌ها دراستان داشته است.
استاندار کرمانشاه همچنین در این نشست به تهیه کاغذ مورد نیاز مطبوعات استان اشاره کرد و گفت: متاسفانه به دلیل تشدید تحریم ها، مطبوعات استان در زمینه تامین کاغذ دچار مشکلات جدی شده اند.
بازوند افزود: در این زمینه برنامه مدونی برای ساماندهی توزیع کاغذ مورد نیاز مطبوعات وجود ندارد که به منظور ساماندهی این مهم، به زودی در قالب یک نشست تخصصی موضوع تامین سهمیه کاغذ مورد نیاز مطبوعات با حضور نمایندگان رسانه‌ها و دستگاه‌های ذی ربط بررسی می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6698
  • 300 بازدید

برچسب ها