• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

هشدار جدی دادستانی به فروشندگان متخلف/ کالای مردم را به موقع تحویل ندهید، پلمب می‌شوید

  • کد خبر : 12614
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
هشدار جدی دادستانی به فروشندگان متخلف/ کالای مردم را به موقع تحویل ندهید، پلمب می‌شوید

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان کرمانشاه گفت: برخی از نمایندگی فروش لوازم خانگی در کرمانشاه اقدام به دریافت وجه از مشتریان خود می کنند، اما کالایی تحویل خریدار نمی دهند، لذا دستگاه قضایی با جدیدت به این مسئله ورود می‌کند. شهرام کرمی امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به وصول گزارشاتی مبنی بر تخلف برخی […]

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان کرمانشاه گفت: برخی از نمایندگی فروش لوازم خانگی در کرمانشاه اقدام به دریافت وجه از مشتریان خود می کنند، اما کالایی تحویل خریدار نمی دهند، لذا دستگاه قضایی با جدیدت به این مسئله ورود می‌کند.

شهرام کرمی امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به وصول گزارشاتی مبنی بر تخلف برخی نمایندگی‌های فروش لوازم خانگی در کرمانشاه، اظهار داشت: اخیرا گزارشاتی مردمی دریافت کرده‌ایم مبنی بر اینکه برخی از نمایندگی فروش لوازم خانگی در کرمانشاه اقدام به دریافت وجه از مشتریان خود می‌کنند، اما کالایی تحویل خریدار نمی‌دهند.

وی تصریح کرد: متاسفانه این واحدهای صنفی متخلف حتی علی‌رغم گذشت چندماه از دریافت وجه خریداران، از تحویل کالا به مشتریان خودداری می‌کنند.

دادستان کرمانشاه افزود: باتوجه به اینکه تاکنون شکایت متعددی در این رابطه به دادسرای عمومی و انقلاب استان شده، لذا دستگاه قضایی با جدیدت به این مسئله ورود می کند.

وی اضافه کرد: همچنین در راستای مواد ۲۸ قانون نظام صنفی و ماده ۱۱۴ قانون آئین دادرسی کیفری و همچنین مواد ۲۲ و ۲۹۰ قانون آئین دادرسی کیفری به منظور صیانت از حقوق عامه از پلیس نظارت بر این امکان و اداره‌کل تعزیرات استان می‌خواهیم که نسبت به پلمب این واحدها اقدام کند.

کرمی تاکید کرد: از آنجایی که این اقدام نمایندگی‌های فروش لوازم خانگی مصداق تضییع حقوق عمومی است و نارضایتی مردم را بدنبال داشته، لذا پیگیری آن را با جدیدت در دستور کار قرار می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعدادی پرونده در این رابطه در دادسرای استان تشکیل شده که در حال رسیدگی به آن‌ها هستیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12614
  • 90 بازدید

برچسب ها