• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

هشدار وقوع یخبندان

  • کد خبر : 9406
  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹
هشدار وقوع یخبندان

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: دمای هوای شبانه در استان طی هفته جاری به زیر صفر می‌رسد. محمد خسروی اظهار داشت: بر اساس آخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی هوای استان امروز متأثر از سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه نیمه ابری و در برخی ساعات و در پاره‌ای از نقاط همراه با وزش باد […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: دمای هوای شبانه در استان طی هفته جاری به زیر صفر می‌رسد.
محمد خسروی اظهار داشت: بر اساس آخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی هوای استان امروز متأثر از سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه نیمه ابری و در برخی ساعات و در پاره‌ای از نقاط همراه با وزش باد و رگبار پراکنده برف و بارانی خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: شرایط ناپایدار در نواحی شمالی استان نمود بیشتری خواهد داشت.

این مسئول عنوان کرد: از فردا یکشنبه تا روز سه‌شنبه استقرار وضعیت پایدار بر جو استان سبب کاهش دمای هوای شبانه، یخبندان و در برخی نقاط مه صبحگاهی می‌شود.

وی ادامه داد: کاهش دمای شبانه طی دو شب آینده محسوس‌تر خواهد بود و این احتمال افزایش مه صبحگاهی در اوایل وقت فردا به ویژه در مناطق سردسیر و مرطوب را فراهم می‌کند.

خسروی گفت: از روز چهارشنبه تا اواسط روز جمعه در برخی ساعات شاهد رشد ابر و افزایش نسبی دمای هوا خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی کرمانشاه تصریح کرد: به دنبال این وضعیت سامانه ناپایدار دیگری از اواخر وقت روز جمعه به جو منطقه وارد خواهد شد و شرایط را برای بارش فراهم می‌کند.

خسروی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای شهرستان کرمانشاه بین منفی یک و ۱۲ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است و طی این مدت سومار با ۱۸ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و کوزران با منفی هفت درجه سردترین نقاط استان بودند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9406
  • 216 بازدید

برچسب ها