• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

«هفت هزار» دانش آموز کرمانشاهی به شبکه شاد دسترسی ندارند

  • کد خبر : 12329
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
«هفت هزار» دانش آموز کرمانشاهی به شبکه شاد دسترسی ندارند

به گزارش پاتاق نیوز، معاون فرهنگی کمیته امداد کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون این نهاد از بیش از ۱۴ هزار دانش آموز و حدود دو هزار دانشجو در استان حمایت می کند، تصریح کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته بیش از هفت هزار دانش آموز مددجو کرمانشاهی به شبکه آموزشی شاد دسترسی ندارند. کامیار جمشیدی در […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون فرهنگی کمیته امداد کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون این نهاد از بیش از ۱۴ هزار دانش آموز و حدود دو هزار دانشجو در استان حمایت می کند، تصریح کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته بیش از هفت هزار دانش آموز مددجو کرمانشاهی به شبکه آموزشی شاد دسترسی ندارند.

کامیار جمشیدی در خصوص جشن عاطفه‌های سال جاری و اقدامات صورت گرفته، اظهار داشت: شور عاطفه های امسال از ۲۲ شهریور ماه آغاز و تا ۱۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: براساس آخرین آمار در ۱۰ روز ابتدایی شور عاطفه‌ها خیران نیک اندیش بیش از پنج میلیارد و ۳۲۹ میلیون تومان به صورت نقد و غیرنقد به دانش آموزان نیازمند اهدا کردند.

معاون فرهنگی کمیته امداد با بیان اینکه شور عاطفه‌های امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا با هدف تامین وسایل آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند برگزار می شود، ادامه داد: امیدواریم در این شور مذهبی ملی خیران کمک‌های خود را به صورت نقدی به منظور تامین ملزومات آموزش غیرحضوری اهدا کنند.

جمشیدی با یادآوری اینکه هم اکنون این نهاد از بیش از ۱۴ هزار دانش آموز و حدود دو هزار دانشجو در استان حمایت می کند، تصریح کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته بیش از هفت هزار دانش آموز مددجو کرمانشاهی به شبکه آموزشی شاد دسترسی ندارند.

کامیار جمشیدی بیان کرد: امیدواریم با مشارکت خوب خیران در شور عاطفه ها برای این دانش آموزان نیازمند تبلت یا گوشی تلفن همراه خریداری و آنان نیز همانند سایر دانش آموزان به شبکه آموزشی شاد دسترسی پیدا کنند.

جمشیدی همچنین در ادامه به ایجاد مرکز نیکوکاری«مداد رنگی» در استان اشاره و عنوان کرد: این مرکز نیکوکاری به صورت تخصصی در زمینه آموزشی و فرهنگی فعالیت می‌کند و برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند افتتاح خواهد شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه مرکز نیکوکاری مداد رنگی استان کرمانشاه به زودی در دانشگاه سما شهر کرمانشاه آغاز به کار می‌کند، گفت: امیدواریم در سال تحصیلی جاری خیران نیکوکار با پیوستن به طرح های مشارکتی این نهاد همچون شور عاطفه ها و مداد رنگی یاری رسان دانش آموزان بی بضاعت شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12329
  • 113 بازدید

برچسب ها