• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

هلال احمر یک نهاد جهادی و انقلابی است

  • کد خبر : 5934
  • ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
هلال احمر یک نهاد جهادی و انقلابی است

به گزارش پاتاق نیوز، آیت الله مصطفی علما در جمع مدیر عامل، مسئولان و امداد گران هلال احمر استان کرمانشاه اظهار داشت: فعالیت‌های هلال احمر بسیار ارزنده است و جای تقدیر فراوان دارد چرا که این نهاد ارزشمند نقطه امید مردم در دل گرفتاری‌ها می‌باشد که با فداکاری در چنین شرایطی به یاری مردم می‌شتابند. وی […]

به گزارش پاتاق نیوز، آیت الله مصطفی علما در جمع مدیر عامل، مسئولان و امداد گران هلال احمر استان کرمانشاه اظهار داشت: فعالیت‌های هلال احمر بسیار ارزنده است و جای تقدیر فراوان دارد چرا که این نهاد ارزشمند نقطه امید مردم در دل گرفتاری‌ها می‌باشد که با فداکاری در چنین شرایطی به یاری مردم می‌شتابند.

وی گفت: جمعیت هلال احمر در استان کرمانشاه یک نهاد جهادی و انقلابی است و به همین دلیل است که با روحیه جهادی خدمات بسیار بزرگی را تاکنون ارائه داده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: عصبانیت امروز آمریکا از ایران و نهادهایی مثل هلال احمر، سپاه و دیگر نهادهای جهادی و انقلابی ما نیز به همین دلیل جهادی بودن آنهاست و دیدیم که در شرایط سخت زلزله و سیل آمریکا مانع رسیدن کمک‌های جهانی به هلال احمر کشور می‌شود که البته نیازی به این کمک‌ها در کشور وجود ندارد بلکه مهم عمل انسانی و بشر دوستانه ایست که آمریکا مانع آن شده است.

۲۱۱ تیم عملیاتی هلال احمر به صورت شبانه‌روزی به مردم خدمت‌رسانی کردند

آرش لهونی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه نیز در این نشست اظهار داشت: هلال احمر در ایام نورزهمواره در حالت آماده باش و خدمت رسانی به مردم عزیز ایران است و نوروز امسال با توجه به وقوع سیل خدمات این جمعیت چندین برابر افزایش یافت و کارکنان و امدادگران هلال احمر ۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی به مردم بودند.

وی افزود: در این ایام گاهی کارکنان و امدادگران ما تا ۲۰ روز خانواده خود را ندیدند تا خانواده‌های مردم را نجات دهند و اسباب آسایش آنها را فراهم کنند.

لهونی بیان داشت: در جریان سیل اخیر ۲۱۱ تیم عملیاتی به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی بودند و ۳۸ روستا با همکاری سپاه پاسداران تخلیه و به نقاط امن اسکان داده شدند.

وی افزود: ۱۲۷ سالن ورزشی را جهت اسکان مردم تجهیز کردیم و در هر نقطه‌ای یک اکیپ جهت رفاه حال آنها مستقر کردیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه عنوان کرد: با زحمات همه نهادهای استان خصوصاً سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که خدمات بی سابقه‌ای را ارائه داند، کمترین مشکل در استان ایجاد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5934
  • 395 بازدید

برچسب ها